NINE Bytové Doplňky

Objevte jemnou krásu a funkční sofistikovanost výrobků pro domácnost od společnosti NINE. Jejich kolekce výrobků, které nabízejí nádherně zpracované karafy a skleněné nádobí, sochařské vázy, malé kusy nábytku a stylové policové systémy, dokáže proměnit každou domácnost. Designéři a řemeslníci z celého světa, kteří za těmito výrobky stojí, vytvořili kolekci, která kombinuje kvalitní výrobky s moderní a nadčasovou estetikou. Každý kus je vytvořen s pečlivostí a důrazem na detail, aby vnesl do každé domácnosti pocit exkluzivní elegance.

Podívejte se také na svítidla NINE zde!
Inline Wall Shelving Large H90 3 Shelves - NINE
RRP CZK 11 511,00
Očekává se v: 4 - 6 dnů
Inline Floor Shelving 3 Shelves Natural - NINE
RRP CZK 28 638,00
Očekává se v: 4 - 6 dnů
Zobrazit 30 z 30 produktů

Rozmanitost funkcí a tvarů

Ať už chcete vylepšit své stolování pomocí karaf a sklenic NINE, dodat krásu pomocí jejich váz nebo vytvořit funkčnější a stylovější prostor pomocí malého nábytku a polic, NINE má dokonalé produkty, které splní vaše potřeby. Jejich výrobky jsou navrženy tak, aby se krásně začlenily do jakéhokoli interiéru a dodaly každému prostoru jedinečný nádech luxusu.

Jejich výrobky bytových doplňků jsou synonymem nadčasové elegance a funkční sofistikovanosti a jejich kolekce zahrnuje širokou škálu výrobků navržených tak, aby proměnily váš domov v oázu stylu a pohodlí.

Exkluzivní design z celého světa

Výrobky značky NINE vytváří tým zkušených designérů a řemeslníků z celého světa. Tato rozmanitá spolupráce vytváří nejlepší kombinaci řemeslného zpracování a moderní estetiky. Každý prvek je pečlivě vyroben s důrazem na detail a vytváří pocit exkluzivity a výjimečného designu.

Ať už je váš styl interiérového designu nebo potřeba jakákoli, výrobky NINE jsou všestranné a krásně navržené. Od elegantních karaf a sklenic, které umocní váš zážitek ze stolování, přes sochařské vázy, které dodají vašemu domovu umělecký nádech, až po drobný nábytek a police, které poskytují funkčnost se stylem - NINE má něco pro každý vkus a prostor.
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!