Darø Lampy

Darø Belysning A/S shrnuje svůj postoj k zapalování takto:  

Dovolte nám ukázat vám světlo  

Světlo není jen světlo. Správné osvětlení mění tvary, prostory a okolí v něco většího, než jsme my - v zážitek. Světlo nám dává život a štěstí.  

Již tři generace Darø spolupracuje s designéry na vývoji osvětlení pro domácnosti a podniky, ale nakonec společnost trvá na tom, že jejím cílem je poskytovat lidem světlo. Kolekce svítidel společnosti se rozšířila o řadu nových výrobků, ale podařilo se jí propašovat i několik klasických.  

Společnost Darø vždy přistupovala ke své práci s jasným záměrem navrhovat svítidla, která poskytují hodnotu a vyvolávají vzrušení. O designu rozhoduje světlo a o světle rozhoduje zamýšlená funkce. Výsledkem kombinace inovativních řešení, pěkného provedení, krásných barev a řady funkcí je trvalá hodnota. Vaše lampa by měla být víc než jen lampa. Společnost Darø chce svým zákazníkům ukázat světlo - být více než "jen" designovou značkou.  

Podívejte se na náš výběr nádherných svítidel Darø zde.  
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!