House Doctor Lampy

Dánská designová značka House Doctor věnuje velkou pozornost detailům, a ať už jde o povrchovou úpravu, materiály nebo funkčnost, výsledkem je vždy jedinečný výrobek, který zaručeně pozvedne váš interiér. House Doctor se vyznačuje zejména svou estetikou, která vychází z tradice skandinávského designu. Značka čerpá inspiraci z celého světa a tíhne k industriálnímu nádechu, který do vašeho interiéru vnese bohatství emocí. Prohlédněte si tedy kolekci a nechte se inspirovat širokou nabídkou nádherných zrcadel, koberců, svícnů, váz a mnoha dalšího. Najdete zde něco pro každý vkus a každou potřebu!  

Pokud chcete úžasnou lampu House Doctor, podívejte se na naši nabídku přímo zde.
Neat Stolní Lampa Brown - House Doctor
RRP CZK 6 172,00
Nyní je na skladě
Zobrazit 36 z 121 produktů

House Doctor - najděte si své závěsné, stolní nebo nástěnné svítidlo

 
Lampa je víc než jen designový kousek a vytvořit dokonalé světlo pro celou domácnost není zdaleka jednoduché, a proto společnost House Doctor navrhla elegantní výběr lamp, které pokryjí celou řadu potřeb. Společným jmenovatelem celé kolekce je to, že nástěnná svítidla, závěsná svítidla, stojací lampy a stolní lampy dosahují krásné rovnováhy mezi estetikou a funkčností. Ať už potřebujete soustředěné světlo, nebo hledáte sochařský efekt, v sortimentu House Doctor, který zahrnuje vše od uhlazených kovových lamp až po měkké lampy z průhledného skla nebo rýžového papíru, si vyberete.  

Vytvořte příjemnou a relaxační atmosféru s lampou Bidar nad jídelním stolem nebo do rohu namontujte skupinu malých zlatých přívěsků Pin. Chcete-li mít výstavní dekoraci, umístěte do předsíně nebo nad jídelní stůl lampu Molecular, jejíž široce sahající rameno vytváří úžasné světlo a přispívá k nepopiratelnému wow faktoru. Pokud potřebujete dobré světlo na čtení vedle křesla nebo postele, nástěnné svítidlo Precise je ideální volbou díky svému soustředěnému a cílenému světlu, které usnadňuje osvětlení toho, co právě čtete. Pokud však chcete útulné světlo a všestranný design, nic se nevyrovná stolní lampě. Umístěte stolní lampu Thane na příborník nebo na stolek u pohovky, kde světlo a kov vytvoří dynamický výraz a přispějí k jemnému vzhledu prostoru. Za teplého letního večera si můžete přenosnou stolní lampu vzít ven a prodloužit si tak útulný večer, nebo si můžete vytvořit uvolněnou atmosféru pomocí řetězových světel House Doctor. Provázková světla můžete umístit také do dětského pokoje a dodat mu tak útulný a moderní vzhled.  

Osvětlení House Doctor

 


Existuje mnoho druhů osvětlení. V kolekci od společnosti House Doctor zaručeně najdete design s dokonalými proporcemi, detaily a materiály, který doplní váš interiér. Vnést do svého interiéru osobní a dynamický nádech znamená kombinovat - nikoliv kombinovat. Ať už máte moderní, retro stylem inspirovaný nebo industriální dekor, v kolekci určitě najdete design, který do vašeho domova bez problémů zapadne. V tom je síla značky House Doctor. Možnosti jsou nekonečné, takže není důvod pravidelně měnit lampy, protože lampa od společnosti House Doctor se vždy hodí.  

O společnosti House Doctor

 Tři sourozenci Rikke Juhl Jensen, Gitte Juhl Capel a Klaus Juhl Pedersen, kteří se k vytvoření značky spojili po letech zkušeností v maloobchodním prodeji interiérového designu. Všichni tři se shodli na tom, že dánská designová scéna potřebuje něco nového, a na základě skvělých nápadů se zrodil House Doctor.  

Během několika málo let se House Doctor z malé firmy stal podnikem s více než 100 zaměstnanci a stal se jednou z předních značek interiérového designu v zemi. Kromě svítidel vyrábí House Doctor i další prvky interiérového designu, jako je nábytek, deky, dekorativní předměty, kuchyňské vybavení a venkovní výrobky - vše se stejným důrazem na hravost, jedinečnost a inovace. Sídlí v Dánsku a přirozeně volí materiály jako dřevo, měď, kov a kameninu, které dokládají velký respekt k severskému stylu a přírodě.  

Širokou nabídku nejoblíbenějších svítidel House Doctor najdete na webových stránkách!
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!