Nordlux Lampy

"Ve společnosti Nordlux vyrábíme svítidla, která si snadno zamilujete," začíná raison d'être na webových stránkách dánského výrobce svítidel - a při prohlídce jejich krásného, rozsáhlého a širokého portfolia je těžké nesouhlasit. Společnost Nordlux byla založena v roce 1977 a jejím cílem bylo vždy vytvářet svítidla, která dokážou utvářet, vyplňovat a vylepšovat interiér, stejně jako jejich posláním bylo vytvářet svítidla za rozumnou cenu.

Zde si můžete prohlédnout mnoho modelů, díky nimž je společnost Nordlux dodnes aktuální. Pro každého se zde najde opravdu něco - a pokud hledáte něco konkrétního, můžete své hledání vždy omezit pouze na nástěnná svítidla, stropní lampy, stojací lampy, stolní lampy, venkovní osvětlení nebo Závěsná světla od společnosti Nordlux. Ponořit se můžete také do zajímavých designových svítidel z produkce společnosti Nordlux z Design for the People!
Luxembourg Závěsné Světlo Rust - Nordlux
RRP CZK 1 791,00
Zpět na skladě na: 31-07-2024
Zobrazit 36 z 756 produktů

Svítidla od společnosti Nordlux

U společnosti Nordlux je to dánské designové dědictví, neustálé technologické inovace, dlouhá životnost výrobků, estetika, funkčnost a konkurenceschopné ceny, které pohánějí loď při uvádění nových výrobků na trh. Je to recept, který stojí za takovými hity v oblasti svítidel, jako jsou řady Adrian, Alton, Christina, Bob a Coupar, a právě díky tomuto receptu je společnost Nordlux již více než 45 let špičkovým hráčem v dánském i zahraničním osvětlovacím průmyslu.

Dnes je Nordlux obrovskou společností, jejíž vynikající řada svítidel se prodává ve více než 50 zemích a najdete ji ve více než 1 000 obchodech - zde v Lampemesterenu se snažíme mít na našich pultech co nejvíce z jejich sortimentu, takže vždy najdete přesně tu lampu Nordlux, kterou potřebujete. Na této stránce najdete stovky různých výrobků a určitě se zde najde právě ten zdroj světla, který potřebujete do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, technické místnosti, přístřešku pro auto, hobby místnosti, domácí kanceláře atd.

Klasické, univerzální, oblíbené svítidlo Nordlux


Společnost Nordlux vytváří něco pro každý interiér a každý vkus. Severojutská společnost zabývající se osvětlením má obrovské a široké portfolio a pro každý typ se jistě něco najde. Přesto není pochyb o tom, že právě praktická svítidla jsou tím, čím je společnost Nordlux nejznámější:

  • Roar je nejprodávanějším svítidlem Nordlux v zemi. Tento model je ztělesněním značky Nordlux a nabízí dobrý, praktický design, dobrou funkčnost, pevnou konstrukci a v neposlední řadě konkurenceschopnou cenu!
  • Scorpius je také praktické osvětlení z pevných materiálů od společnosti Nordlux.
  • Kinver je další lampou od společnosti Nordlux, která se dobře prodává. Je určeno pro ty, kteří chtějí dobré světlo a praktický způsob řešení světelných úkolů.
  • Canto je kolekce svítidel, která také vyřeší všechny vaše světelné potřeby. Konkurenční cena klame a nenapadlo by vás, že za tuto cenu můžete pořídit kvalitní svítidlo!"


Svítidla Nordlux To-Go


Svítidla To-Go - neboli přenosná svítidla - skutečně ovládla pulty prodejců svítidel u nás i na všech místech světa, kde není přístup k elektřině nebo kde by kabel rušil design interiéru. Společnost Nordlux si tohoto vývoje všimla již dávno, a proto vytvořila řadu různých lamp, které mohou vyřešit všechny vaše potřeby v oblasti přenosného osvětlení!

  • Ara To Go je toho dobrým příkladem - malý tvar lampy s popruhem v horní části si snadno vezmete s sebou na terasu, piknik nebo do lesa. Lampa nabízí vysoký stupeň utěsnění, díky němuž se nemusíte obávat vlhkosti, a s výdrží baterie 80 hodin je malá hliníková lampa jasnou volbou pro ty, kteří nedají dopustit na západ slunce při grilování.
  • Bring To-Go je praktická kulatá lampa, která se zrodila s velkým popruhem jako nedílnou součástí samotného designu. Model vybízí k dobrodružství, a pokud chcete po setmění prozkoumat přírodu, je opravdu snadné najít větev nebo něco podobného, kam můžete malou kulatou lampu zavěsit. Pokud lampu Bring nepoužíváte, její světlo snadno vypnete a díky malému tvaru ji snadno schováte do kapsy.
  • Bob je lucerna klasického tvaru, která nahrazuje svíčku zdrojem světla LED. Lampa, vytvořená z bambusu, je vybavena solárním článkem na horní straně svého těla - a proto se během dne nabíjí. Když se pak setmí, rozsvítí se malá LED žárovka a okolí Boba se zalije teplým, útulným světlem.


Nordlux LED


V současné době jsou všechny lampy Nordlux, které jsou vybaveny vestavěným zdrojem světla, LED. LED je nyní jediná legální věc, se kterou lze lampu prodávat - a staré halogenové žárovky, které si mnozí oblíbili, se dnes nacházejí pouze v ledničkách, troubách a světlometech automobilů. Žárovka už neexistuje, stejně jako úsporná žárovka.

Proto můžeme zaručit, že lampa Nordlux, kterou obdržíte, bude mít světelný zdroj LED. Pokud lampa není dodávána s vestavěným světelným zdrojem, vždy zasíláme světelný zdroj zdarma - a tímto zdrojem je vždy LED žárovka.

Pokud vás zajímají žárovky a možná jste trochu zmatení z mnoha typů světla, výkonů, hodnot luxů a podobně, doporučujeme vám navštívit náš článek o žárovkách!.
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!