101 Copenhagen Bytové Doplňky

101 Copenhagen je dánská designová společnost, pro kterou je kvalita řemeslného zpracování a estetika na prvním místě. Společnost byla založena v roce 2017 a rychle si získala srdce a domovy designových nadšenců po celém světě. Talentovaní designéři, kteří stojí za portfoliem 101 Copenhagen, se zaměřují na vytváření nadčasových a moderních návrhů. Materiály, textury a barvy se spojují a vytvářejí produkty, které musí mít každý fanoušek designu.
Cobra Double Mini Coffee - 101 Copenhagen
RRP CZK 1 795,00
Nyní je na skladě
Cobra Uno Mini Dark Grey - 101 Copenhagen
RRP CZK 1 235,00
Nyní je na skladě
Cobra Tall Mini Dark Grey - 101 Copenhagen
RRP CZK 1 466,00
Nyní je na skladě
Zobrazit 36 z 114 produktů

Vázy od 101 Copenhagen

Společnost 101 Copenhagen stojí za obrovskou nabídkou váz všech typů, barev a textur. Ať už jste si zařídili domov jakkoli, v sortimentu 101 Copenhagen zaručeně najdete vázu, která dokáže vytvořit vzrušení i atmosféru. V nabídce jsou vázy na jednotlivé květiny i vázy na velké rostlinné dekorace - a zkušení designéři navrhli vázy z organických materiálů, aby vaše rostliny a květiny vypadaly co nejlépe.

Pokud máte zelený palec a do vázy se vaše rostliny nevejdou, 101 Copenhagen stojí také za řadou květináčů a větších nádob, které zajistí, že své zelené přátele můžete bez obav nechat nastěhovat do svého bytu, domu nebo kanceláře.

Pokud vázy, květináče a truhlíky nejsou přesně to, co hledáte, můžete se ponořit také do krásné nabídky podnosů 101 Copenhagen. S podnosem od 101 Copenhagen snadno vystavíte přesně to, co chcete. Dobrý podnos může být také kotvou ve vašem interiéru - tam, kde vždy najdete klíče, peněženku nebo jiné věci.

Na závěr je důležité zmínit svícny od společnosti 101 Copenhagen. Výběr není tak velký jako u váz, květináčů, květináčů a podnosů - ale díky univerzálnosti krásných designů si určitě najdete něco pěkného na ozdobu.  
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!