Andrea Tosetto

Andrea Tosetto se narodil v roce 1959 v Mestre. Po absolvování Accademia delle Belle Arti v Benátkách začal v roce 1977 ve svých osmnácti letech pracovat ve Studiu Italia Design. Jeho otec Angelo Tosetto založil značku v 50. letech minulého století. Andrea Tosetto rychle převzal otěže, což mělo významný vliv na vývoj značky. Mimo jiné stojí za neuvěřitelnou kolekcí Kelly od společnosti Studio Italia Design.  

Od roku 2013 je součástí rodiny Studio Italia Design syn Andrey Tosetta, Massimilano Tosetto, čímž rodinný podnik vstoupil do třetí generace a Massimilano Tosetto dostal za úkol pokračovat v tradici a přenést značku do 21. století.  Studio Italia Design

 Studio Italia Design vytváří elegantní, praktická a krásná svítidla, která dosahují dokonalé rovnováhy mezi formou a funkcí. Značka kombinuje své odborné znalosti práce se sklem, kovem a osvětlením s nejnovějšími světelnými technologiemi. Přestože jsou díla vždy inovativní a moderní, každý výrobek se vyznačuje řadou charakteristických rysů vázaných na postupy a vysoce kvalitní materiály.  


Italská rodinná firma stále sídlí v Benátkách, kde vyrábí kvalitní svítidla, která si zaslouží prestižní označení "Made in Italy". Značka spolupracuje s mezinárodními designéry, kteří se podílejí na tvorbě jedinečných svítidel. Příkladem je oblíbený přívěsek Nostalgi, který se vyrábí v řadě tvarů a materiálů.
Rain Závěsné Světlo 2700k Bronze - Lodes
RRP CZK 5 674,00
Očekává se v: 14 - 16 dnů
Rain Závěsné Světlo 2700k Gold - Lodes
RRP CZK 5 981,00
Očekává se v: 14 - 16 dnů
Rain Závěsné Světlo 2700k Brushed Chrome - Lodes
RRP CZK 5 981,00
Očekává se v: 14 - 16 dnů
Rain Závěsné Světlo 2700k Black - Lodes
RRP CZK 5 521,00
Očekává se v: 14 - 16 dnů
Zobrazit 16 z 16 produktů
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!