&Tradition Lampy

&tradition je dánská designérská společnost založená v roce 2010 s vizí vytvářet design se zaměřením na tradici a inovaci.  

V &tradition najdete jedinečnou kolekci krásného nábytku a nadčasového osvětlení od 30. let 20. století až po současnost, která zahrnuje práce mezinárodně uznávaných designérů.
 
&tradition se snaží vytvářet nadčasový design zrozený z tradice i revoluce. &tradition respektuje staré mistry - kteří byli ve své době avantgardou - a zároveň vítá nové designéry, kteří vytvářejí ikony budoucnosti.  
Zobrazit 36 z 170 produktů

Svítidla&Tradition

 
Za posledních 12 let se dánské designové značce podařilo shromáždit působivé portfolio nábytku a světelných zdrojů, které spojuje tradici a inovaci. Kolekce zahrnuje návrhy od 20. let minulého století až po současnost, které navrhli renomovaní, ikoničtí národní i mezinárodní designéři. &Tradition má ambici vytvářet uvědomělejší, pohodlnější a krásnější svět. S vášnivým přístupem k vytváření jedinečných mistrovských děl &Tradition s úctou zachovává odkaz ikon minulosti a zároveň vytváří současnou klasiku, která je postavena tak, aby vydržela i pro další generace. Vyhledávané návrhy již nejsou omezeny na několik šťastlivců, kteří si je mohou vydražit na aukcích, ale jsou dostupné celé populaci.  

Návrhy od Hvidt & Mølgaard, Arne Jacobsen, Space Copenhagen, Flemming Lassen, Viggo Boesen, Kastholm & Fabricius a mnoha dalších designérů jsou nyní dostupné všem. Duo Kastholm & Fabricius vytvořilo původní závěsné svítidlo P376 v roce 1963 a lampa se stala dokonalou ukázkou diskrétního architektonického pohledu tohoto dua na design. Závěsné svítidlo se skládá z pěti soustředných stínidel, která směrem ke středu lampy vytvářejí odstupňované křivky a vrcholí měkkou a rozptýlenou září - křivky lampy a lesklý hliníkový povrch přispívají k ikonickému a podmanivému výrazu lampy. Kompletní kolekci P376 najdete zde.  

V pečlivě vybrané kolekci najdete také Stolní lampy&Tradition, včetně lampy Flowerpot od Vernera Pantona, stolní lampy Tripod od společnosti Hvidt & Mølgaard, lampy Formakami a Stolní lampy&Tradition Setago, kterou navrhl ikonický umělec a designér Jaime Hayon. V nabídce samozřejmě najdete také různé stropní lampy&Tradition, včetně lampy Passepartout nebo samuela Wilkinsona.    


Pokud hledáte vhodnou lampu, kterou byste umístili vedle postele nebo do útulného čtecího koutku, doporučujeme vám podívat se na různé nástěnné lampy&Tradition. V této kolekci najdete perfektní Nástěnnou lampu Flowerpot nebo jedinečnou Nástěnnou lampu AJ Bellevue pro váš interiér.  


Možná hledáte lampu, kterou umístíte k pohovkám nebo do kanceláře, kde rozzáří místnost více než jen jedním způsobem. V takovém případě doporučujeme použít stojací lampu &Tradition, jako je například Stojanová lampa AJ Bellevue, která je vynikajícím řešením osvětlení, protože slouží jako funkční lampa a klasický, nadčasový, dekorativní doplněk vašeho interiéru, který zaručeně upoutá pozornost vašich hostů.  


Nebo možná hledáte energeticky úsporné a ekologické řešení osvětlení, v tom případě jsou &Tradition LED lampy jasnou volbou. LED svítidla jsou konstruována tak, aby dlouho vydržela, a poskytují dobré, pohodlné, nemluvě o energeticky úsporném světle, které nedělá kompromisy ve výkonu. Pokud hledáte měkkou, rozptýlenou záři, která přispěje k útulné a hřejivé atmosféře, můžete zvážit &Tradition lampu z rýžového papíru, která vnese do místnosti pocit rovnováhy a klidu a dodá jí nepopiratelně útulný nádech. Kolekce Formakami je k tomu ideální, protože umožňuje zaplnit interiér různými modely a vytvořit tak jedinečný designový výraz, nemluvě o atmosférickém světle.  


Existuje mnoho míst ve vašem interiéru, kde je závěsné svítidlo jasným řešením, včetně místa nad jídelním stolem, v kuchyni nebo v tmavém koutě vašeho domova. Přívěsky lze umístit do krásné řady nebo dekorativního shluku, kde vzbudí pozornost a obdiv vašich hostů. Jedinečné a elegantní závěsné svítidlo&Tradition je vždy dobrou volbou, protože máte záruku, že jde o vynikající kvalitní svítidlo s dobrým příběhem, které vytvořili renomovaní designéři. Je tu například závěsné svítidlo Utzon od výjimečného dánského architekta Jørna Utzona, které dodá vašemu interiéru dekorativní nádech a zároveň dobře posvítí. Na druhou stranu neuděláte chybu s klasickým závěsem Topan od Vernera Pantona, který bude zdobit váš interiér po generace svým jednoduchým a nadčasovým výrazem, z něhož vyzařuje historie dánského designu. Pokud chcete moderní klasiku s rustikálním nádechem, od talentovaného dua Space Copenhagen je jasnou a vzrušující volbou.  
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!