Artemide Lampy

Společnost ARTEMIDE GROUP založili Ernesto Gismondi a Sergio Mazza v roce 1959 a dnes dodává vysoce kvalitní osvětlení do zemí po celém světě.  

Svítidla se vyrábějí v Itálii, Francii, Německu, Spojených státech, Maďarsku a České republice. Cílem společnosti je poskytovat osvětlení všem, kteří ho potřebují, a proto Artemide často iniciuje akvizice, aby tak posílila svou pozici jedné z předních společností pro komplexní řešení.  

Již více než 40 let se společnosti Artemide daří zůstat dodavatelem osvětlení, které působí jako společník i útěcha, a to jak ve fyzickém, tak i v duševním smyslu.  

To se podařilo díky neustálým inovačním procesům společnosti a všeobecné snaze o optimalizaci svých výrobků.  

Na začátku každého projektu se návrhářské skupiny společnosti řídí zásadou, že hodnotou výsledného výrobku by mělo být poskytování SVĚTLA LIDEM.  

Podívejte se na všechna krásná svítidla Artemide níže.  
Zobrazit 36 z 352 produktů
Pravá podstata dobrého designu interiérového osvětlení prostupuje portfoliem skvělých návrhů Artemide, které slouží svému účelu.  

Tizio, Tolomeo, Aggregato a Callimaco jsou jedny z mnoha svítidel, která způsobila revoluci v osvětlení a spojila rovnováhu s funkčností a inovacemi.  

Artemide dodává svítidla pro soukromé domy, ale společnost je ráda poskytne i pro velké veřejné prostory a podniky, které chtějí zlepšit svou světelnou situaci.  

Díky důkladnému zaměření na nové technologie a vývoj používaných materiálů - stejně jako zefektivnění výrobních procesů - společnost Artemide neustále zlepšuje svou pozici vůči konkurenci.  

Řada designových ikon Artemide byla umístěna v muzeích moderního umění a ve sbírkách designu po celém světě.  

Skupina Artemide pokračuje v expanzi a akvizicích, aby upevnila a udržela své postavení na špičce trhu.  

Italský design ve své nejlepší podobě - Artemide.  

Více informací najdete na webových stránkách společnosti Artemide zde.
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!