Astep Lampy

Název "Astep" odkazuje na nezbytný pohyb, který stojí za nikdy nekončící cestou. Cestu, jejímž klíčovým slovem je "vývoj".  

Astep je společnost, která myslí na budoucnost a staví na odkazu, který zanechali dva významní podnikatelé: Allessandrův otec Riccardo Sarfatti a jeho dědeček Gino Sarfatti.  

Cílem Allessandra Sarfattiho se značkou Astep je vytvářet produkty pro domácnost, které vytyčí výraznější místo digitálním technologiím.  

Nádherná kolekce obsahuje předělávky ikonických předmětů navržených Ginem Sarfattim a Vittorianem Viganò. Dva designéři, jejichž návrhy se vyznačovaly optimistickým a pokrokovým přístupem.  


Model 2065 je jedním z těchto re-designů, který navrhl Gino Sarfatti již v roce 1950. V roce 2016 přívěsek přepracoval Allessandro Sarfatti a přidal novou verzi klasického designu, která upevnila jeho pozici výraznějšího designu.  


Více informací o modelu 2065 od společnosti Astep naleznete zde  

Společnost Astep představuje náš obdiv k nadčasovým vynálezům; předmětům, které si zachovávají svůj náskok a schopnost ovlivňovat naše životy a dodávat našemu způsobu života nové dimenze - bez ohledu na to, kdy byly navrženy nebo vyrobeny.  
Model 2042/3 Stropní Lampa Black - Astep
RRP CZK 71 735,00
Očekává se v: 10 - 14 dnů
Model 548 Diffuser Orange - Astep
RRP CZK 10 013,00
Očekává se v: 10 - 14 dnů
Zobrazit 36 z 62 produktů
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!