Baldachýny

Níže najdete naši nabídku baldachýnů - nazývaných také rozety -.  

Baldachýn je kryt kabelu na strop. Skrývá místo na stropě, kde bylo namontováno svítidlo a kde jsou shromážděny kabely. Baldachýn nemusí být bílý a nudný - může mít také jakoukoli barvu, tvar nebo materiál, který podpoří design vaší lampy a zapadne do designu vašeho interiéru.
Cannonball Canopy Black - Umage
RRP CZK 985,00
Nyní skladem
Canopy White - Normann Copenhagen
Zpět na skladě na: 21-06-2024
Canopy pro Campari - Ingo Maurer
Očekává se v: 14 - 16 dnů
Ceiling Cup Ø9 Brass - Nuura
Očekává se v: 4 - 6 dnů
Zobrazit 30 z 30 produktů
Stříšek je mnoho a ne nadarmo se dá říct, že si každý najde nějakou, ať už je váš styl interiéru jakýkoli. Často přehlížené malé stínidlo, které skrývá kabel vašeho přívěsku, není ve skutečnosti tak přehlížené, jak si většina lidí myslí. Pokud je zbytek vašeho interiéru v pořádku, křivý, špatný nebo neexistující baldachýn se bude vyjímat jako bolavý palec. Zvláště pokud jste zvolili přívěsek, který si vynucuje pozornost tím, že sestupuje do místnosti jako šperk. Pokud je opatřen špatným baldachýnem, zaručeně si ho všimnete.  

Stříšky se vyrábějí v různých tvarech a pro různé účely, temperamenty a osobnosti. Existují velké, dekadentní baldachýny i malé modely, které diskrétně visí ze stropu.  

Rozety v různých stylech

 

V této kategorii najdete naši nabídku rozet a baldachýnů. Jsme hrdí na to, že máme modely pro každý typ osobnosti. Pokud jste spíše nenápadní, doporučujeme vám nesmírně elegantní a jednoduchou

Pokud dáváte přednost velkolepému a přitom decentnímu dánskému designu poloviny století, pak je pro vás to pravé legendární dánská značka Louis Poulsen. Kromě mnoha jiných věcí je tato značka domovem

Nesmírně stylovou volbou bude stropní pohár od zajímavé značky Nuura. Stříška se dodává ve třech barvách a je k dispozici v provedení pouze s kabelem, ale skvěle se hodí i v případě, že hledáte stříšku s drátem.  


Stříška pro tři lampy

 

Samozřejmě máme také stříšky se třemi otvory, pokud si chcete do obývacího pokoje přinést závěsné umělecké dílo. Stejně jako u běžných baldachýnů existuje mnoho různých stylů, takže si vybere každá osobnost.  

Pokud jste elegantní a stylový typ, doporučujeme vám stropní rozetu pro tři svítidla od společnosti Halo Design, známou jako Rozeta pro 3 svítidla. Tato černá rozeta pohodlně sedí na stropě a chrání kabely vašeho závěsného zařízení.  

Pokud chcete baldachýn pro tři lampy, který je trochu víc: "Už jdu", z celého srdce doporučujeme řešení od společnosti Herman Miller
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!