Buster+Punch Lampy

Buster+Punch začínal jako motocyklová dílna ve východním Londýně. Massimo Buster, který za ní stojí, pracoval jako architekt, ale po nocích stavěl motocykly na zakázku - každou součástku vyráběl od základu. Díky tomu získal technické zkušenosti a smysl pro detail, které rychle vyhledávali klienti pro jeho architektonické práce, a tak založil společnost Buster+Punch.

Britskou společnost lze charakterizovat jejím industriálním vzhledem. Používají kovy, kůži a sklo - a z každého šroubku, spoje a matice dělají designový detail. Níže najdete jejich světla!
Zobrazit 36 z 110 produktů

Zažijte exkluzivní eleganci s Buster+Punch Světla

Vítejte v naší exkluzivní řadě výrobků Buster+Punch - ve světě luxusu, inovací a nadčasového designu. Buster+Punch je ikona britského designu, známá vytvářením jedinečných a poutavých interiérových kousků, které promění váš domov ve skutečnou oázu stylu a sofistikovanosti.

Osvětlení Buster+PunchProzkoumejte naši rozsáhlou nabídku svítidel Buster+Punch, včetně velkolepých závěsných svítidel, nástěnných svítidel a stolních lamp. Tato svítidla jsou vytvořena s pečlivým důrazem na detail a kombinují materiály, jako je ocel, mosaz a kůže, aby vašim prostorám dodala jedinečnou a sugestivní atmosféru.

Řemeslné zpracování a kvalitaVe společnosti Buster+Punch si cení kvality a řemeslného zpracování. Každý jednotlivý předmět je pečlivě vyroben s důrazem na detail a s použitím těch nejkvalitnějších materiálů. Když si vyberete Buster+Punch, volíte nadčasovou eleganci a trvanlivost.

Dopřejte svému domovu proměnu se značkou Buster+Punch. Ať už chcete svému domovu dodat nádech luxusu, nebo hledáte dokonalý dárek pro někoho blízkého, výrobky Buster+Punch jsou tou nejlepší volbou. Objednejte si svou exkluzivní lampu ještě dnes a nechte se okouzlit její jedinečnou krásou a inovací!
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!