DybergLarsen Lampy

Společnost DybergLarsen již pět let vyrábí svítidla ve spolupráci s Frankem Kerdilem. Všechny nejlepší výrobky DybergLarsen a Frank Kerdil jsme pro vás shromáždili přímo v našem internetovém obchodě.  

Příběh společnosti DybergLarsen začal lampou Magazin, která byla poprvé odhalena na veletrhu Formland na podzim roku 2011 - o dva měsíce později společnost vydala kolekci PineApple, která se vyznačuje bílými PP stínidly. Tým DybergLarsen nazývá lampu Magazin "mateřskou lampou", protože díky ní se vše začalo skutečně rozjíždět. Od té doby byla lampa vydána v různých tvarech a barvách. Každá lampa z kolekce je vyřezána laserem, namontována a sestavena v Dánsku.  

S rozvojem trhu s online nakupováním a exportem Dyberg Larsen navrhl a vyvinul novou kolekci lamp, která dostala název ILLUMIN. Pokud se na logo podíváte pozorně, zjistíte, že se také čte jako "11 min" - což je zhruba doba, kterou zabere sestavení výrobku.  
Zobrazit 36 z 322 produktů
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!