Forestier Stojací Lampy

Forestier je francouzská designová značka, která si získala mezinárodní uznání díky svému jedinečnému přístupu k designu osvětlení. Značku založil v roce 1992 Bernard Forestier a je známá svou schopností vytvářet osvětlovací produkty, které kombinují umělecký talent s praktickou funkčností. S hlubokým respektem k materiálům a řemeslnému zpracování vytvořil Forestier řadu ikonických designů, které vnesou eleganci a šarm do každého prostoru. Pokud jde o stojací lampy, společnosti Forestier se podařilo vytvořit řadu modelů, z nichž každý vyniká jedinečným designem a kvalitou.

Podívejte se na další úžasné lampy od společnosti Forestier zde
Oyster Stojací Lampa Black - Forestier
RRP CZK 9 881,00
Zpět na skladě na: 26-07-2024
Oyster Stojací Lampa White - Forestier
RRP CZK 12 213,00
Očekává se v: 21 - 24 dnů
Parrot Stojací Lampa Brown - Forestier
RRP CZK 32 663,00
Očekává se v: 21 - 24 dnů
Bamboo Stojací Lampa Black - Forestier
RRP CZK 17 018,00
Očekává se v: 21 - 24 dnů
Bamboo Stojací Lampa White - Forestier
RRP CZK 17 018,00
Očekává se v: 21 - 24 dnů
Grass Stojací Lampa Brown - Forestier
RRP CZK 31 016,00
Očekává se v: 21 - 24 dnů
Grass Stojací Lampa Green - Forestier
RRP CZK 31 016,00
Očekává se v: 21 - 24 dnů
Parrot Stojací Lampa Green - Forestier
RRP CZK 32 663,00
Očekává se v: 21 - 24 dnů
Zobrazit 13 z 13 produktů

Elegantní a funkční osvětlení se stojacími lampami Forestier


Tři významné modely z řady Forestier jsou Thesee, Bamboo a Oyster, které jsou k dispozici v různých variantách pro uspokojení různých vkusů a potřeb. Stojací lampa Thesee je příkladem schopnosti společnosti Forestier spojit moderní estetiku s funkčním osvětlením. Tato stojací lampa má elegantní a minimalistický profil, který ji předurčuje pro moderní interiéry. Je k dispozici v několika barvách a povrchových úpravách, takže si můžete vybrat variantu, která nejlépe doplní váš stávající interiér. Stojací lampa Thesee je elegantní a zároveň univerzální, takže se skvěle hodí do obývacích pokojů, ložnic nebo kanceláří.

Dalším pozoruhodným modelem od společnosti Forestier je stojací lampa Bamboo. Tato stojací lampa je inspirována přírodními tvary a materiály, což jí dodává organickou a uvolněnou estetiku. Stojací lampa Bamboo je vyrobena z udržitelných materiálů, což odráží závazek společnosti Forestier k ekologickému designu. Je ideální pro dodání přírodního a klidného prvku do vašeho domova, ať už ji umístíte do obývacího pokoje, ložnice nebo třeba do zimní zahrady.

Stojací lampa Oyster je třetím modelem, který demonstruje jedinečnou filozofii designu společnosti Forestier. Tato stojací lampa má odvážný a skulpturální tvar, který z ní činí umělecké vyjádření v každé místnosti. Stojací lampa Oyster je k dispozici v několika různých variantách, takže si můžete vybrat model, který dokonale zapadne do designu vašeho interiéru. Díky svému jedinečnému designu upoutá pozornost a dodá charakter a styl každé místnosti.

Stručně řečeno, společnost Forestier nabízí působivou řadu stojacích lamp, které v sobě spojují styl, funkčnost a kvalitu. V sortimentu, který zahrnuje stojací lampy Thesee, Bamboo a Oyster, jistě najdete dokonalou stojací lampu, která bude vyhovovat vašim potřebám a preferencím. Ať už si vyberete jakoukoli variantu, můžete si být jisti, že stojací lampa od společnosti Forestier dodá vašemu domovu eleganci a funkčnost.
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!