Foscarini Lampy

Společnost Foscarini zahájila svou činnost v roce 1981 v Benátkách. Nejprve zkoumali možnosti materiálů, jako je muránské sklo.  

Společnost spolupracuje jak se zkušenými návrháři, kteří vytvořili nové trendy, tak s mladými a začínajícími návrháři, aby osvětlila alternativní styly a metody.  

To umožňuje společnosti Foscarin nabízet vysoce originální sortiment a širokou škálu výrobků.  

Foscarini vyrábí skutečné světelné sochy, které působí jako pohlazení, poetické objetí, lehký a smyslný dotek a lákavé tajemné světlo.    
Zobrazit 36 z 499 produktů
Foscarini interpretuje filozofii světla, která se vyznačuje hlubokým respektem ke zdroji světla.  

Společnost Foscarini se vyznačuje také velkou invencí při používání různých materiálů, barev, povrchových úprav a struktur.  

Společnost Foscarini také využila služeb mnoha slavných a známých designérů, což položilo pevný základ její velké popularitě. Jedním z těchto designérů je Rodolfo Dordoni, který pracoval i pro společnost Flos.  

Spolu s ním hrají Jozeph Forakis, Patricia Urquiola a Marc Sadler. Svou vynalézavostí podpořili hodnoty společnosti Foscarini, které spočívají v inovaci.    


V průběhu let společnost Foscarini rozšířila svůj seznam materiálů o satinované sklo, polyethylen, dřevo a hliník a také o patentované materiály, jako jsou jemně upravená skleněná vlákna a kompozitní uhlíková vlákna nebo Kevlar®, registrovaná ochranná známka společnosti El du Pont de Nemours and Company.  

Foscarini je společnost s dynamickou výrobou a efektivní mezinárodní distribucí. Zaručuje zákazníkům vysokou kvalitu služeb.  

Jedinečná kolekce svítidel Foscarini je v čele módních trendů. Vysoce kvalitní materiály, vynalézavost při výběru materiálů a jejich zpracování vytvářejí jedinečné svítidlo.    

V roce 2009 vzbudila největší pozornost svítidla Caboche, Twiggo, Tropico a Allegro.  

Mezi designové klasiky z minulých let patří stále oblíbenější modely Lumiere a Havana. Některé jsou obyčejné a praktické, jiné jsou samy o sobě uměleckým dílem.  

Výsledkem dobrého designu je výzkum, inovace, přísná kvalita výroby výrobků a poskytování služeb, mezinárodní zaměření, maximální flexibilita a především kultura zaměřená na výrobky. To jsou prvky, které tvoří firemní identitu společnosti Foscarin.    

Souhrn těchto vlastností činí z portfolia Foscarin silnou osobnost. Její plodnost spočívá v provázanosti a spolupráci mezi designem a vývojem produktu. Klíčovým prvkem projektů je různorodá spolupráce mezi novými a zkušenými a talentovanými mezinárodními designéry se zkušenostmi v různých typech oborů a s invenčním duchem. To dává společnosti flexibilitu, která vede k originálním výrobkům, pokaždé jedinečným, založeným na jediném designu.  

Mezinárodní zaměření společnosti Foscarin vedlo k vytvoření pevné prodejní sítě s více než 2 500 prodejnami různých značek v 50 zemích a k vysoké kvalitě zákaznického servisu, certifikované podle normy UNI EN ISO 9001 již v roce 1996. Společnost Foscarini proto ve spolupráci se společností Diesel uvedla na trh kolekci "Successful Living from Diesel with Foscarini". Přední mezinárodní značka, která ovlivňuje životní styl: nový jazyk a estetika, která si získá nové publikum.  

Webové stránky společnosti Foscarini můžete navštívit zde  
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!