Frandsen Stolní lampy

Společnost Frandsen Lighting A/S navrhuje a vyrábí svítidla od roku 1968. To znamená, že má vysokou úroveň znalostí a zkušeností ve všech aspektech výroby svých známých svítidel.  

Společnost Frandsen má jasnou vizi, která je základem pro celý jejich sortiment výrobků a veškeré vztahy se zákazníky: "Frandsen Lighting A/S vyvíjí a prodává designové výrobky v oblasti osvětlení pro lidi, pro které je dobrý vkus důležitější než nízká cena."  

Proto je pro ně důležité navrhovat svítidla z krásných materiálů a také zajistit, aby výrobky signalizovaly jak kvalitu, tak dobrý vkus.  

Všechna svítidla svým způsobem pomohou vytvořit rámec domova a pro společnost Frandsen je důležité, že zákazníci mohou mnoha výrobkům dodat vlastní nádech. Toho lze dosáhnout například výběrem barev stínidel apod.  

Ve společnosti Frandsen Lighting A/S se zaměřují na design a vývoj výrobků. Dříve prováděli drobné změny v sortimentu jednou ročně, dnes se sortiment mění průběžně. Dvakrát ročně vydávají nové katalogy a podle potřeby revidují nabídku svítidel i stínidel.
Job Stolní Lampa Matte Black - Frandsen
RRP CZK 4 265,00
Nyní je na skladě
Honey Stolní Lampa Smoke - Frandsen
RRP CZK 5 255,00
Nyní je na skladě
Butterfly Stolní Lampa Brass - Frandsen
RRP CZK 5 583,00
Očekává se v: 3 - 5 dnů
BF 20 Stolní Lampa Black - Frandsen
RRP CZK 5 912,00
Očekává se v: 3 - 5 dnů
Ball Stolní Lampa Glossy Nude - Frandsen
RRP CZK 3 936,00
Očekává se v: 3 - 5 dnů
Ball Stolní Lampa Matt Black - Frandsen
RRP CZK 3 936,00
Očekává se v: 3 - 5 dnů
Ball Single Stolní Lampa Glossy Pale Grey - Frandsen
RRP CZK 3 936,00
Očekává se v: 3 - 5 dnů
Ball Stolní Lampa Glossy Mint - Frandsen
RRP CZK 3 936,00
Očekává se v: 3 - 5 dnů
Zobrazit 32 z 32 produktů
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!