Galerijní lampy

U nás v Lampemesteren máme výběr krásných galerijních lamp, které osvětlí vaše umění. Galerijní lampy jsou ideální volbou pro osvětlení obrazů nebo fotografií. Tyto lampy jsou často malé a nenápadné, aby neodváděly pozornost od objektu, který osvětlují. Poskytují jasné a soustředěné světlo, které je navrženo tak, aby co nejlépe zobrazovalo umělecké dílo.    

Ať už vlastníte uměleckou galerii, nebo chcete jen zvýraznit některé obrazy ve svém domě, galerijní lampa je tou správnou volbou osvětlení. U nás najdete širokou nabídku galerijních lamp různých tvarů a barev. Nejoblíbenější modely mají neutrální barevné provedení, jako je bílá, černá nebo hliníková - to umožňuje svítidlu ustoupit do pozadí a nechat umělecké dílo vyniknout v popředí.  

Galerijní svítidla se nejčastěji montují do stropu nebo na stěnu, v závislosti na velikosti a umístění osvětlovaného objektu. Dobře se uplatní jak v moderních interiérech, tak v tradičnějších designových schématech. Jejich tvar bývá čistý a jednoduchý, což jim pomáhá zůstat mimo pozornost.  

U nás najdete galerijní svítidla od značek jako Fabbian, LIGHT-POINT, Luceplan, Oliga a mnoha dalších.
Carronade Stojací Lampa Black - Le Klint
RRP CZK 52 682,00
Očekává se v: 3 - 5 dnů
Thibaud LED Nástěnné Svítidlo L35,4 Nickel - Lucande
RRP CZK 2 899,00
Zpět na skladě na: 15-12-2023
Zobrazit 36 z 45 produktů
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!