Halo Design Lampy

Pravý skandinávský design, dánské designové dědictví a prvotřídní kvalita provedení. Značku Halo Design založil v roce 1997 dánský designér Michael Waltersdorff a za tu dobu vytvořila nepřeberné množství nádherných svítidel, díky nimž se stala jedním z klíčových hráčů na trhu dánského designu. Dánská identita je pro Halo Design důležitá a vedle severského designu, funkčnosti a poměru ceny a kvality je jednou ze čtyř hlavních hodnot značky. Prohlédněte si kolekci níže. Jsme si jisti, že narazíte na lampu, o které jste nevěděli, že ji potřebujete.  
Zobrazit 36 z 434 produktů

Moderní, ale klasické a nadčasové  

Díky široké nabídce originálních svítidel je Halo Design společností, která dokáže splnit všechny vaše požadavky na osvětlení. Dánská značka má bohaté zkušenosti s designem světel, takže máte vždy záruku špičkové kvality osvětlení.  

Značka věří, že pozitivní a útulná atmosféra vyžaduje dobré světlo, a proto vytváří víceméně všechny druhy svítidel, které si lze představit, abyste měli světlo, které potřebujete k vytvoření dokonalé atmosféry. Díky více než 25 letům zkušeností v oboru svítidel značka ví, co dělá svítidlo dobrým. Zaměřuje se na inovace a nejmodernější technologie a dbá na to, aby její lampy byly co nejpraktičtější a nejestetičtější - to vše za rozumnou cenu.  


Designové stolní lampy Halo

 Stolní lampy jsou nezřídka klíčovými hráči v interiérovém designu a často jim sekundují stropní lampy, závěsná svítidla a stojací lampy. Stolní lampy jsou však právě těmi nejzdobnějšími svítidly, která si můžete pořídit. Stolní lampy - zejména ty, které nejsou lampami pro architekty - plní další potřeby a stolní lampy mohou sloužit jako malé sochy ve vašem interiéru.  

Designéři společnosti Halo Design o tom vědí své, a proto vytvářejí nepřeberné množství malých skandinávských zdrojů světla, které mohou zdobit každý povrch vašeho domova. Svítidla jako Hygge, Århus a Northern Light jsou nádherné arci severské, minimalistické lampy, které dokonale zapadají do skandinávského i moderního interiéru. Modely Gun s háčky a bez nich jsou nádherné industriální tvary a 1123 je čistá nostalgie a klasický design, který zahrnuje mosaz.  

Přívěsky Halo Design

 Jakmile se rozhodnete, které stolní lampě dáte přednost, měli byste prozkoumat kolekci závěsných svítidel. Zde společnost Halo Design skutečně předvádí své neuvěřitelné zkušenosti s více než 60 různými výrobky. Ať už se vám líbí industriální, syrový nádech, jaký mají kolekce Compass, Halo 6 a Halo the XL, skandinávský vzhled, jaký mají závěsná svítidla Object, Århus a Bodø, nebo klasický výraz kolekcí Ball, Carpenter a Bellevue, víte, že společnost Halo Design má model, který dokonale zapadne do vašeho interiéru.  

Objevte širokou nabídku. Zde jsme pouze poškrábali povrch. Jsme přesvědčeni, že si značku Halo Design zamilujete stejně jako my.
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!