HAY Stolní lampy

Od svého založení v roce 2002 je dánská společnost HAY známá svým moderním designovým nábytkem s propracovaným a industriálním vzhledem. Pokud jde o doplňky a zejména osvětlení, vyzařuje z nich moderní a severský životní styl. S lampou HAY máte možnost dodat svému interiéru osobitý nádech, a to díky příjemnému světlu ve fantastickém designu. Ve spolupráci s různými designéry vytvořila společnost HAY lampy, které se zaměřují na moderní tendence a výběr barev. I přes rozdíly ve výrazu jednotlivých designérů si zachovávají severský styl s estetickým designem a zaměřují se na inovace při výběru materiálů a technik při výrobě.  

Ze stolních lamp HAY stojí za pozornost především Noc nástěnná/stolní lampa, která má praktickou funkci svorky, takže ji lze snadno umístit na okraj stolu, police, nočního stolku nebo okenního parapetu - hranice určuje pouze fantazie. LampaPC To Go je přenosná stolní lampa, kterou lze přenášet po domácnosti podle toho, kde potřebujete útulné světlo. Tato lampa má robustní konstrukci. Světelný zdroj svítí přes jednoduché stínítko lampy příjemným světlem směrem dolů.  Lampa PC To Go je ideální pro stolní osvětlení v domácnosti, ale i v kavárnách, restauracích a dalších veřejných prostorách.  
Anagram Stolní Lampa Iron Black - HAY
RRP CZK 7 078,00
Nyní je na skladě
Zobrazit 36 z 101 produktů
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!