Lampa Architekty

V obchodě Lampemesteren najdete širokou nabídku flexibilních a praktických svítidel. Architektonická lampa je jednou z nejoblíbenějších možností praktického osvětlení, a proto existuje nespočet verzí. Každá lampa poskytuje flexibilitu v podobě ohýbatelného ramene, spojeného se soustředěným pracovním světlem a často i designem, který odkazuje na retro styl. Ať už se váš domov vyznačuje klasickým nebo moderním dekorem, lampa architect do něj jistě zapadne.  

Jednou z nejoblíbenějších lamp architect je kolekce Artemides Tolomeo, která zahrnuje vše od stolních lamp různých velikostí až po stojací a nástěnné lampy. Od uvedení první stolní lampy Tolomeo na trh v roce 1987 získala tato kolekce různá ocenění a lampa je proslulá a oblíbená.  

Britská značka Anglepoise nabízí lampu Architect v nástěnné, stolní, podlahové a stropní verzi, všechny s moderním nádechem a industriálním vzhledem. Všimněte si jejich obnoveného modelu Anglepoise Type 75 z roku 2014 v poutavých barevných kombinacích, který se zrodil ze spolupráce s britským módním návrhářem Paulem Smithem. Dokonalý kontrast pro zatímco stěny skandinávského interiéru nebo jako dětský psací stůl či noční světlo.  
Vipp521 Stolní Lampa Black - Vipp
RRP CZK 11 511,00
Nyní skladem
JJ Mid Stojací Lampa Matt Black - Leucos
RRP CZK 13 559,00
Nyní je na skladě
JJ Mid Stojací Lampa Rust Brown - Leucos
RRP CZK 14 454,00
Nyní je na skladě
Zobrazit 36 z 165 produktů
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!