Lampy do obývacího pokoje

Do obývacího pokoje lze umístit mnoho různých typů lamp - od lampiček na čtení přes náladové osvětlení, stropní lampy až po stojací lampy.  

Při výběru svítidel do obývacího pokoje budete často muset splnit několik konkrétních požadavků. Pravděpodobně budete potřebovat tři až čtyři lampy kolem pohovky/sedací soupravy, několik nástěnných lamp, lampu na čtení atd. Hledejte lampy, které svítí jak směrem dolů, tak nahoru. Lampy, které svítí dolů, vytvářejí intimní pocit, zatímco lampy, které svítí nahoru, místnost zvětšují.  

Pokud plánujete zavěsit závěsné svítidlo nad konferenční stolek, nezapomeňte zachovat volné zorné pole, abyste viděli na televizi i na osobu sedící naproti vám. Požádejte někoho, aby lampu podržel, a zkuste si sednout na pohovku a pak se postavit, abyste se ujistili, že máte prostor pro pohyb, aniž byste se o lampu praštili bez hlavy.  

Zde najdete spoustu lamp, které budou v obývacím pokoji vypadat skvěle.  

Všechny naše lampy jsou dodávány včetně žárovek.
Zobrazit 36 z 11120 produktů
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!