Lampy pro polohovatelná lůžka

Vybrat lampy pro polohovatelné lůžko není vždy snadné. Podívejte se do této kategorie, kde jsme pro vás našli několik lamp, které lze použít jako svítidla k polohovatelným postelím.  

Než si lampu vyberete, musíte vytáhnout metr. Musíte mít změřenou vzdálenost od stěny k místu, kde budete sedět, když je postel vyvýšená. Ta se může u jednotlivých značek značně lišit. Dále je třeba změřit výšku, ve které budete světlo potřebovat. Když budete sedět ve vzpřímené poloze, měla by být lampa umístěna výrazně výše, než když budete ležet.  


Když je postel ustlaná a snesená až dolů, může se zdát, že lampa je poměrně vysoko, proto by bylo dobré vybrat lampu, kterou lze posunovat nahoru a dolů, a také lampu, která se může kývat ze strany na stranu.  

Kromě toho ohebná lampa zvýší vaši šanci na vytvoření co nejlepších podmínek pro čtení a minimalizuje záři do stran, takže osoba vedle vás nebude příliš ovlivněna.
Le Klint Sax 224-6/17 Smoked Oak - Le Klint
RRP CZK 19 745,00
Nyní je na skladě
Zobrazit 36 z 223 produktů
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!