USB Světlo

V dnešní době má většina lidí chytrý telefon nebo tablet, který se nabíjí pomocí USB. Z tohoto důvodu se stále častěji setkáváme s lampami vybavenými další funkcí v podobě vestavěného portu USB. Díky tomu můžete používat nabíječku USB, kterou máte po ruce, a odpadá tak potřeba kabelů a transformátorů pro nabíječku.  

Nástěnná lampa s portem USB je praktickou volbou na gauč nebo do postele, kde často nabíjíte telefon a nemáte nutně mnoho volného místa. Použití stolní lampy s portem USB na pracovním stole minimalizuje počet kabelů povalujících se kolem, když pracujete z domova nebo vaše děti dělají domácí úkoly. Lampy s USB portem jsou také praktickým řešením do dětských pokojů, kde mohou malé děti používat svůj tablet k nabíjení. Děti a mladí lidé navíc často používají bezdrátové reproduktory s USB nabíječkami a lampy s USB porty lze použít i pro ně.  
Ball USB Stolní Lampa Black - Frandsen
RRP CZK 4 933,00
Nyní je na skladě
DL20 USB Shelf incl. Lamp Black - DybergLarsen
RRP CZK 2 730,00
Očekává se v: 3 - 5 dnů
Bibliotheque National Stojací Lampa Soft - Flos
RRP CZK 59 780,00
Očekává se v: 14 - 16 dnů
Brinja Nástěnné Svítidlo USB White - Arcchio
RRP CZK 1 799,00
Očekává se v: 4 - 6 dnů
Kuno LED Stolní Lampa USB Black - Lindby
RRP CZK 2 099,00
Očekává se v: 4 - 6 dnů
Goldman Stolní Lampa Black Chrome - Flos
RRP CZK 17 292,00
Očekává se v: 14 - 16 dnů
Zobrazit 36 z 63 produktů
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!