Luca Nichetto

Foscarini, Studio Italia, &Tradition. Luca Nichetto má neuvěřitelný životopis designéra. Navrhl nepřeberné množství výrobků a tento italský designér, který má studia v Benátkách a ve Švédsku, stojí za některými z nejunikátnějších svítidel v celé naší kolekci.  

Ponořte se do výběru níže a objevte Tabata od společnosti &Tradition, Chouchin od společnosti Foscarini a Easy Peasy od společnosti Studio Italia.  
Tabata LN10 Nástěnné Svítidlo Black - &Tradition
RRP CZK 7 622,00
Očekává se v: 3 - 5 dnů
Zobrazit 21 z 21 produktů
Luca Nichetto založil svou firmu Nichetto & Partners v roce 2006 a věci se pro tohoto zajímavého designéra rozjely víceméně okamžitě. Nyní působí ve Švédsku a v Itálii. Pokud byste měli popsat jeho styl, napadnou vás přídavná jména jako chytrý, jednoduchý, racionální a zábavný - a při pohledu na širokou škálu vynikajících návrhů nepřekvapí, že je Nichetto velmi žádaný v italských i skandinávských designérských kruzích.  

Foscarini byla jednou ze značek, které měly to štěstí a získaly lampu navrženou Lucou Nichettem. Ten stojí za kreativním myšlením pěti kolekcí této benátské značky.  


Kolekce Couchin se skládá z bílých skleněných přívěsků s měkkými, jedinečnými křivkami - Troag Media, dlouhého přívěsku - Plass, což jsou kulaté, barevné přívěsky - Kurage, roztomilé malé stolní lampy - a jedinečného O-Space.  

Foscarini však není jedinou značkou, která s designérem spolupracuje. Vlastně není ani jedinou italskou značkou, která měla tu čest. Studio Italia Design, značka špičkového osvětlení, spolupracovala s Lucou Nichettem na vytvoření vtipných a kuriózních lamp Easy Peasy. Tyto lampy jsou určeny k použití na cestách a jsou to jedny z nejunikátnějších lamp na cesty. Jejich nepředvídatelné tvary jsou vytvořeny z různobarevného skla.  

Jak jsme se již zmínili, Luca Nichetto má studio ve Švédsku a designér vytvořil lampy také ve spolupráci se skandinávskou značkou &Tradition. Krásné nástěnné svítidlo Tabata bylo inspirováno přáním vytvořit nástěnné svítidlo, které by vypadalo, že se vznáší. Beztížný stav je hmatatelný a tři kovové moduly koupou své okolí v neuvěřitelně měkké, rozptýlené záři.  Různé tvary provedení

 


Kromě svítidel navrhl Luca Nichetto nepřeberné množství dalších výrobků. Designér vytvořil nábytek, bytové doplňky, brýle, knihy, a dokonce i podcast, kde hovoří o designu a dialogu. Jeho studio se specializuje na velké návrhy na zakázku, ale jakmile si najmete tým, můžete očekávat, že vás značka Luca Nichetto bude provázet celou cestu od nápadu přes výrobek až po jeho dokončení.  
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!