Luca Nichetto

Foscarini, Studio Italia, &Tradition. Luca Nichetto má neuvěřitelný životopis designéra. Navrhl nepřeberné množství výrobků a tento italský designér, který má studia v Benátkách a ve Švédsku, stojí za některými z nejunikátnějších svítidel v celé naší kolekci.  

Ponořte se do výběru níže a objevte Tabata od společnosti &Tradition, Chouchin od společnosti Foscarini a Easy Peasy od společnosti Studio Italia.  
Plass Medium Stolní Lampa Grey - Foscarini
RRP CZK 13 743,00
Vyberte variantu pro zjištění stavu zásob
Tabata LN10 Nástěnné Svítidlo Dark Burgundy - &Tradition
RRP CZK 7 622,00
Zpět na skladě na: 15-12-2023
Troag Media LED Závěsné Světlo Natural - Foscarini
RRP CZK 27 914,00
Očekává se v: 14 - 16 dnů
Plass Medium Závěsné Světlo Šedá - Foscarini
RRP CZK 15 245,00
Vyberte variantu pro zjištění stavu zásob
Plass Grande LED Závěsné Světlo - Foscarini
RRP CZK 94 684,00
Vyberte variantu pro zjištění stavu zásob
Plass Medium Závěsné Světlo Light Blue - Foscarini
RRP CZK 15 245,00
Vyberte variantu pro zjištění stavu zásob
Plass Grande Závěsné Světlo - Foscarini
RRP CZK 83 737,00
Vyberte variantu pro zjištění stavu zásob
Plass Medium Stolní Lampa Světle modrá - Foscarini
RRP CZK 13 743,00
Vyberte variantu pro zjištění stavu zásob
Zobrazit 16 z 16 produktů
Luca Nichetto založil svou firmu Nichetto & Partners v roce 2006 a věci se pro tohoto zajímavého designéra rozjely víceméně okamžitě. Nyní působí ve Švédsku a v Itálii. Pokud byste měli popsat jeho styl, napadnou vás přídavná jména jako chytrý, jednoduchý, racionální a zábavný - a při pohledu na širokou škálu vynikajících návrhů nepřekvapí, že je Nichetto velmi žádaný v italských i skandinávských designérských kruzích.  

Foscarini byla jednou ze značek, které měly to štěstí a získaly lampu navrženou Lucou Nichettem. Ten stojí za kreativním myšlením pěti kolekcí této benátské značky.  


Kolekce Couchin se skládá z bílých skleněných přívěsků s měkkými, jedinečnými křivkami - Troag Media, dlouhého přívěsku - Plass, což jsou kulaté, barevné přívěsky - Kurage, roztomilé malé stolní lampy - a jedinečného O-Space.  

Foscarini však není jedinou značkou, která s designérem spolupracuje. Vlastně není ani jedinou italskou značkou, která měla tu čest. Studio Italia Design, značka špičkového osvětlení, spolupracovala s Lucou Nichettem na vytvoření vtipných a kuriózních lamp Easy Peasy. Tyto lampy jsou určeny k použití na cestách a jsou to jedny z nejunikátnějších lamp na cesty. Jejich nepředvídatelné tvary jsou vytvořeny z různobarevného skla.  

Jak jsme se již zmínili, Luca Nichetto má studio ve Švédsku a designér vytvořil lampy také ve spolupráci se skandinávskou značkou &Tradition. Krásné nástěnné svítidlo Tabata bylo inspirováno přáním vytvořit nástěnné svítidlo, které by vypadalo, že se vznáší. Beztížný stav je hmatatelný a tři kovové moduly koupou své okolí v neuvěřitelně měkké, rozptýlené záři.  Různé tvary provedení

 


Kromě svítidel navrhl Luca Nichetto nepřeberné množství dalších výrobků. Designér vytvořil nábytek, bytové doplňky, brýle, knihy, a dokonce i podcast, kde hovoří o designu a dialogu. Jeho studio se specializuje na velké návrhy na zakázku, ale jakmile si najmete tým, můžete očekávat, že vás značka Luca Nichetto bude provázet celou cestu od nápadu přes výrobek až po jeho dokončení.  
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!