Mater Bytové doplňky

Mater nevyrábí jen výjimečné lampy. Tato značka vyrábí také elegantní a udržitelné bytové doplňky. Vysokou stoličku Mater a nízkou stoličku Mater, nemluvě o stolku Mater Bowl a zrcadle Sophie najdete právě zde. Rozsáhlé používání alternativních, ekologicky šetrných materiálů dělá ze společnosti Mater průkopníka v oboru a dodává každému výrobku jedinečný a osobitý vzhled Mater. Veškerý nábytek Mater je jedinečně kvalitní a každý kus zaručeně poslouží praktickému i estetickému účelu ve vašem interiéru po dlouhá léta.  

Objevte jedinečné bytové doplňky Mater níže. Jsme si jisti, že právě najdete něco, bez čeho nebudete moci žít.  
High Stool H69 Black Beech - Mater
RRP CZK 24 702,00
Nyní skladem
Low Stool H47 Dark Stained Beech - Mater
RRP CZK 20 750,00
Nyní je na skladě
Bowl Table Large Natural Mango Wood - Mater
RRP CZK 15 974,00
Zpět na skladě na: 24-04-2024
Zobrazit 36 z 45 produktů

Stoly Mater

Výjimečný design stolku Bowl Table od společnosti Mater je založen na principu udržitelných výrobních postupů a ekologických materiálů, jako je recyklovaný hliník, kruhové materiály - kombinace recyklované kávové sedliny, dřevěného odpadu a průmyslového plastového odpadu - a udržitelně sklizené mangové dřevo, nemluvě o dřevu s certifikátem FSC. Jinými slovy, značka Mater skutečně naplňuje své ambice chránit matku Zemi - ambice, které posloužily jako inspirace pro název značky. Udržitelný kruhový materiál se může výrobek od výrobku mírně lišit, protože je vyroben z odpadních materiálů, a proto má každý stůl Mater Bowl jedinečný tvar a výraz.  


Konstrukci Bowl Waste Edition lze rozložit, takže jednotlivé materiály lze znovu použít, čímž se design stává ještě udržitelnějším. Vynikající stoly Mater mají stylový, jedinečný design, který se bez problémů hodí do každé místnosti a do každého stylu interiéru od moderního přes klasický až po minimalistický. Stoly Mater se dodávají z různých materiálů a v různých velikostech. Vyberte si z nabídky průměrů a výšek a najděte ideální stůl pro své potřeby. Umístěte jeden stolek samostatně nebo jej kombinujte s dalšími v různých tvarech a velikostech. Použijte je jako noční stolky, konferenční stolky nebo postranní stolky. Jediným omezením je vaše představivost.  


Materské stolky

 Společnost Mater přijala výzvu a vytvořila neuvěřitelně elegantní, výjimečnou kolekci barových stoliček, které jsou úžasné na pohled a pohodlné na sezení. Stoličky jsou vyrobeny z dubového dřeva s certifikátem FSC s různými povrchovými úpravami a dodávají se se sedáky z recyklovaného polyesteru v krásných barvách nebo z nádherné kůže. Stoličky jsou k dispozici v různých výškách, takže si vybere každý. Umístěte je k baru nebo kuchyňskému ostrůvku, do předsíně nebo do obývacího pokoje. Ať už je umístíte kamkoli, budou tam stát dlouhá léta a poutat pozornost svým stylovým, nadčasovým designem. Stoličky můžete využít i komerčně, kde přispějí k vysoce estetickému a odolnému dojmu.  

Materský design

 Kromě výše uvedených výrobků vytvořila společnost Mater různé další jedinečné designy založené na principu udržitelnosti, přičemž každý z nich je vyroben z nádherných, vysoce kvalitních materiálů, které vydrží dlouhá léta. Jedním z nich je zrcadlo Sophia, což je jedinečná a elegantní kolekce zrcadel, která kombinuje vynikající kůži s udržitelně sklízeným mangovým dřevem a vytváří tak stylový vintage výraz, který se bez problémů hodí do moderního, minimalistického i tradičního interiéru. Zrcadlo Sophia je praktické zrcadlo, které do vašeho interiéru přispěje velmi originálním a dekorativním prvkem. Ať už si vyberete jakýkoli design Mater pro svůj domov nebo pracovnu, máte záruku mimořádného designu nejvyšší kvality s udržitelným přesahem.
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!