Norm Architects

Norm Architects založili Jonas Bjerrre-Poulsen a Kasper Rønn v Kodani v roce 2008. Norm Architects je domovem skupiny kreativních designérů a architektů, kteří spojují řemeslnou zručnost a materiál s krásou, historií a nadčasovou jednoduchostí. Mezioborové designérské studio se zaměřuje na architekturu, interiérový design a fotografii, nemluvě o brandingu a uměleckém vedení. Jejich projekty zahrnují více než 10 zemí a zabývají se vším od architektury až po produktový design.  


Ve studiu úzce pracují s texturami, materiály a vnímáním architektury a designu. Jejich návrhy jsou vytvářeny tak, aby je vnímalo nejen oko, ale i ostatní smysly. V jejich práci vynikají zejména skandinávské principy designu, které kombinují nadčasovou estetiku a přírodní materiály s exkluzivitou a jednoduchostí.  


Název Norm Architects odráží zaměření studia na hledání inspirace v architektonických a designových normách a tradicích. Značka je od počátku zasypávána prestižními oceněními, jako jsou Red Dot, IF Design Award, Design Plus Award a Good Design Award.  
Towel Bar White - Audo Copenhagen
RRP CZK 3 392,00
Nyní skladem
Toilet Roll Holder White - Audo Copenhagen
RRP CZK 2 371,00
Nyní je na skladě
Ribbon Basket Ivory - Audo Copenhagen
RRP CZK 6 571,00
Nyní je na skladě
Toothbrush Holder Black - Audo Copenhagen
RRP CZK 1 350,00
Nyní je na skladě
Hashira Portable Stolní Lampa Raw - Audo Copenhagen
RRP CZK 4 628,00
Zpět na skladě na: 31-07-2024
Hashira Stolní Lampa Ø18 Raw - Audo Copenhagen
RRP CZK 10 523,00
Zpět na skladě na: 23-08-2024
Hashira Stojací Lampa Ø30 Raw - Audo Copenhagen
RRP CZK 21 392,00
Zpět na skladě na: 31-07-2024
Plinth Shelf Brown Grey Kendzo Marble - Audo Copenhagen
RRP CZK 10 194,00
Očekává se v: 10 - 14 dnů
Hashira Závěsné Světlo Small Raw - Audo Copenhagen
RRP CZK 9 206,00
Zpět na skladě na: 26-07-2024
Zobrazit 28 z 28 produktů

Norm Architects pro MENU

V rámci trvalého partnerství se společností Audo Copenhagen pomáhají Norm Architects rozvíjet značku a její sortiment. Studio a Audo Copenhagen nacházejí společnou řeč v jednoduchosti a kreativitě, která je do značné míry motivována myslí a tělem. Společně zkoumají nápady, které nejen usilují o estetickou dokonalost, ale také se v nich skvěle cítí: minimalismus s jemnou stránkou, architektura s úhlem pohledu, který nutí k zamyšlení, a vizuální látky se smyslovou kvalitou.  

Zde najdete nabídku návrhů Norm Architects pro Audo Copenhagen.  


Norm Architects pro &tradition

Inspirováni přírodou a cestami po celém světě vytvořili Norm Architects také návrhy pro dánskou značku &tradition. Svítidlo Mass Light NA6 je inspirováno různými pouličními svítidly v Paříži, Barceloně a New Yorku. Základní prvky pouličních lamp - výrazná litinová horní část a poloprůhledná skleněná koule - byly převedeny do designu lampy. Tvar, pocit a materiál se spojují a dávají lampě jedinečný výraz. Kromě toho, že je lampa dokonalým doplňkem řady &tradition, je hvězdným příkladem Normovy schopnosti spojit materiál s řemeslným zpracováním a nadčasovou jednoduchostí.  


Řadu návrhů Norm Architects pro &tradition najdete zde.
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!