Outlet

Skvělý design za malé ceny! Zde se můžete ponořit do oceánu nádherných svítidel, a pokud budete mít štěstí, možná najdete skrytý poklad, který je poslední svého druhu. Jsou zde k dispozici velké slevy a vždy je možné najít výhodnou nabídku. V Lampemesterenu se můžeme pochlubit tím, že máme online více než 12 000 čísel položek - a díky tomu je nevyhnutelné, že čas od času potřebujeme vyprázdnit naše zásoby: proto jsme vytvořili místo, kde je snadné investovat do designového umění s omezeným rozpočtem.
Zobrazit 36 z 337 produktů

Výprodej bytových doplňků - vytvořte si doma harmonii za mimořádné ceny!

Vítejte v našem výprodeji bytových doplňků, kde vám představujeme širokou nabídku stylových a funkčních předmětů pro váš domov. Prohlédněte si naši nabídku doplňků, podnosů/nádob, barových stoliček, designových miniatur, zvířat/figurek, svícnů, polštářů, drobného nábytku, zrcadel, hodin a váz - vše za zvýhodněné ceny.

Najděte dokonalý doplněk pro váš domov s naší nabídkou doplňků. Vytvořte eleganci na stole s našimi krásnými podnosy/nádobami nebo dodejte modernímu rozměru svému baru s naší nabídkou barových stoliček. Objevte jedinečné designové miniatury a krásná zvířata/figurky, které dodají vašemu domovu osobitý šarm. K dispozici jsou svícny v různých stylech, barvách a materiálech, které ve vašem prostoru vytvoří tu správnou náladu. Oživte své pohovky a křesla naší nabídkou polštářů a dodejte jim funkčnost s naším drobným nábytkem. Zrcadla různých tvarů a velikostí mají nejen praktický účel, ale mohou také zlepšit osvětlení a vizuální přitažlivost místnosti. Mějte přehled o čase s našimi elegantními Hodinami a vneste do svého domova přírodu s naším krásným výběrem váz.

Ponořte se do našeho výprodeje bytových doplňků a vylepšete svůj domov stylovými předměty, které odrážejí vaši osobnost. Nenechte si ujít úžasné nabídky - najděte si své favority a dodejte svému domovu nový život ještě dnes.

Designové předváděcí výrobky a svítidla


V Lampemesterenu vždy říkáme, že dobrý design nikdy nevyjde z módy. Existuje důvod, proč jsou mnohé z dnešních nejžhavějších položek oblíbené už od doby, kdy byly poprvé navrženy - není tedy důvod nevyužít designové lampy ve výprodeji!

Předváděcí produkty v naší nabídce vám dávají příležitost pořídit si elegantní lampy za zvýhodněné ceny. I když byly použity na výstavách nebo předváděny, stále si zachovávají svůj vznešený design a funkčnost.

Prozkoumejte naši nabídku designových svítidel od moderních a minimalistických designů až po umělečtější a dekorativnější varianty. Naše předváděcí produkty představují jedinečnou příležitost, jak si do svého domova nebo pracovního prostoru přinést exkluzivní osvětlení za cenu, která odpovídá vašemu rozpočtu.

Dodejte svému prostoru nové světlo s našimi designovými demosvětly a vytvořte atmosféru sofistikovanosti a stylu. Objevte mnoho různých stylů, tvarů a materiálů, které jsou k dispozici, a najděte dokonalé svítidlo, které bude vyhovovat vašemu vkusu a stylu interiéru. Nakupujte s důvěrou, protože naše demo produkty stále poskytují vysokou kvalitu a design, kterými je naše značka známá.

Výprodej skladů Hubsch, Piet Hein a Hay


Ponořte se do světa Hubsch, kde se snoubí skandinávská elegance a jednoduchost. Náš výprodej skladových zásob vám představí jedinečný design značky Hubsch, který zahrnuje vše od nábytku a osvětlení až po dekorativní předměty.

Společnost Piet Hein je známá tím, že ve svých výrobcích spojuje matematiku a umění. Poznejte eleganci a funkčnost v dokonalé harmonii s našimi předváděcími předměty od Piet Hein, od klasických svícnů až po moderní kusy nábytku.

Hein je synonymem moderního dánského designu a inovací. Náš výprodej ve skladu zahrnuje výběr nejoblíbenějších výrobků Hay, včetně nábytku, osvětlení a doplňků, díky nimž můžete do svého domova vnést nádech skandinávské atmosféry.

Ať už hledáte minimalistickou krásu, nadčasovou eleganci nebo moderní inovace, v našich výprodejových skladech značek Hubsch, Piet Hein a Hay si každý najde to své. Objevte exkluzivní nabídky a dodejte svému domovu nádech luxusu, aniž byste porušili rozpočet. Pospěšte si a najděte si své favority, protože naše výprodeje ve skladu trvají pouze do vyprodání zásob!

Výprodej skladového nábytku


Kromě nejrůznějších svítidel prodáváme také lavice, malé odkládací stolky, barové stoličky a mnoho dalšího.

Zúčastněte se našeho zajímavého výprodeje skladu malého nábytku, kde můžete vylepšit svůj domov stylovými a funkčními dekoračními předměty za zvýhodněné ceny. Prozkoumejte naši širokou nabídku drobného nábytku, který spojuje estetiku s praktičností.

Náš výprodej ve skladu zahrnuje rozmanitý výběr drobného nábytku pro každou místnost ve vaší domácnosti. Máme vše od elegantních odkládacích stolků a kompaktních polic až po praktická úložná řešení a módní barové stoličky. Najděte si dokonalý kus nábytku, který bude vyhovovat vašemu interiérovému stylu a potřebám.

Objevte moderní vzory, klasické styly i současné trendy, které se spojily v našem výprodeji skladu malého nábytku. Ať už chcete optimalizovat prostor v obývacím pokoji, dodat šmrnc ložnici nebo vytvořit inspirativní pracovní prostor, najdete zde ideální kus nábytku.

Pospěšte si, abyste využili nejlepší nabídky, protože naše výprodeje ve skladu jsou k dispozici pouze do vyprodání zásob. Dopřejte svému domovu závan čerstvého vzduchu a vytvořte si prostor, který bude odrážet váš jedinečný styl, a zapojte se do našeho výprodeje skladu malého nábytku ještě dnes!
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!