OYOY Living Design Mini

Při zařizování dětského pokoje je důležité vybrat nábytek a doplňky, které jsou nejen krásné, ale také praktické a hravé. V OYOY Living Design Mini najdete působivou nabídku jedinečných bytových doplňků, které vnesou do každého dětského pokoje radost, kreativitu a funkčnost. Ať už se jedná o taburet, plyšové zvířátko, hrací koberec, věšák nebo předložku, OYOY Living Design má vše, co potřebuje váš dětský pokoj, aby byl praktický i zábavný. Dopřejte svému dítěti ten nejlepší start s kvalitními výrobky, které podněcují jeho představivost a podporují jeho rozvoj.
Zobrazit 20 z 20 produktů

Stylové stoličky pro děti - podporují samostatnost a objevování


Stolička pro děti od OYOY není jen obyčejná stolička. Je to výzva k samostatnosti a zkoumání pro nejmenší. Se správnou stoličkou vaše dítě snadno dosáhne na poličky, umyvadlo v koupelně nebo oblíbené knížky na horní polici. Dodá místnosti nejen praktický rozměr, ale také pocit samostatnosti a mistrovství vašeho dítěte. Sortiment OYOY zahrnuje různé typy taburetů, z nichž každý nabízí jedinečné vlastnosti a designové prvky, které se dokonale hodí do každého dětského pokoje.

Stolička, jako je stupínek Rabbit, je díky své robustní konstrukci okouzlujícím doplňkem každého dětského pokoje, takže je ideální pro malé děti, které potřebují trochu pomoci dosáhnout na umyvadlo nebo do vany. Díky ergonomické rukojeti se s ní také snadno pohybuje, takže je ideální pro podporu samostatnosti dítěte. Na druhé straně je stohovací stolička Iro univerzálním řešením, které v dětském pokoji nabízí také funkčnost i estetiku. Tato stohovatelná židle je ideální pro batolata, protože může fungovat jako židle, noční stolek nebo jako interaktivní součást hry. A konečně mají stoličku Arca, což je elegantní a moderní stolička, která dodá každému dětskému pokoji okouzlující nádech. Díky svému jednoduchému designu a odolné konstrukci je tato dřevěná stolička ideální pro starší děti, které potřebují stabilní a stylové řešení pro dosahování na police nebo komody.

Ať už se jedná o stoličku Rabbit Step Stool, stohovací stoličku Iro nebo stoličku Arca, stoličky OYOY jsou navrženy tak, aby u dětí podporovaly samostatnost a objevování. Díky svým jedinečným vlastnostem a stylovému designu jsou tyto stoličky nepostradatelnou součástí každého dětského pokoje, který hledá funkčnost i estetiku.

Dětský věšák - organizování se stylem


Dětský věšák od společnosti OYOY je víc než jen místo na zavěšení bund a tašek. Je to způsob, jak vnést do dětského pokoje nebo předsíně pořádek a styl. Díky různým tvarům a postavám, jako jsou zvířátka nebo mraky, se věšák stane nejen praktickým řešením, ale také dekorativním prvkem, který dodá místnosti osobitost. Vaše dítě si na tyto hravé háčky rádo pověsí svou oblíbenou bundu nebo batoh.  

Dětský hrací koberec a předložka - získejte pod nohama říši divů


Dětský koberec od společnosti OYOY je víc než jen způsob, jak pokrýt podlahu. Je to zdroj pohodlí, kreativity a hry. Díky měkkým materiálům a živým vzorům vytváří koberec nejen pohodlný povrch na hraní, ale také prostor, kde může vaše dítě popustit uzdu své fantazii a kreativitě. Od stavění kobercových pevností až po hraní s autíčky - tyto koberce budou nepostradatelnou součástí hry vašeho dítěte.

Představte si, jak se dětský pokoj promění v kouzelnou říši divů s hracím kobercem od OYOY. Hrací koberec není jen měkký a útulný povrch na hraní; je to také vesmír představivosti a hry. Vaše dítě stráví hodiny zkoumáním a vymýšlením příběhů na nádherných hracích kobercích a díky různým vzorům, barvám a motivům se hrací koberec může během několika sekund proměnit v cokoli. Řada hracích koberců OYOY zahrnuje řadu jedinečných vzorů, které vybízejí ke hře, učení a zkoumání pro děti všech věkových kategorií.

Jedním z těchto hracích koberců je Nautilus Hopscotch, který má kruhový tvar s čísly a umožňuje dětem proskakovat zábavnou a náročnou hopsací dráhu. Kromě toho, že je tato hrací podložka zábavná, pomáhá také hravou formou rozvíjet dětskou motoriku a smysl pro čísla. Hrací podložka Tukan je další barevný a živý koberec s krásným ptákem tukanem, který je jednak vizuálním potěšením, ale také příležitostí pro děti zkoumat a představovat si divokou přírodu džungle. Kromě toho je hrací koberec Adventure Playmat s různými krajinami a cestami, který otevírá nekonečné možnosti pro hru a představivost. Tato podložka je ideální pro děti, které si rády hrají s autíčky, vláčky nebo jinými dopravními prostředky. Sledováním cest na podložce mohou děti prozkoumávat různá prostředí a vytvářet si vlastní příběhy a dobrodružství.

Ať už se jedná o hrací koberec Nautilus Hopscotch, Toucan nebo Adventure Playmat, hrací koberce OYOY nabízejí dětem svět her a učení pod nohama. Díky nápaditému designu a funkčním prvkům jsou tyto hrací koberce skvělým doplňkem každého dětského, který se snaží podněcovat dětskou představivost a kreativitu.

Dětský bazén - hrajte si a ochlaďte se na vlastní zahradě


Pokud jde o letní zábavu a ochlazení pro nejmenší, je bazén od společnosti OYOY ideálním řešením. Zde OYOY nabízí výběr okouzlujících bazénků, včetně hravého bazénku Žirafa, barevného bazénku Moni a roztomilého bazénku Slon, které jsou k dispozici ve dvou velikostech, takže si vybere každý věk i zahrada. Ke každému bazénku je také dodáván odpovídající plážový míč, který dětem doplní letní zážitek. Ať už se jedná o den na zahradě, na pláži nebo u bazénu, tyto bazény od společnosti OYOY zajistí malým členům rodiny hodiny zábavy, hraní a ochlazování pod sluncem.

Další jedinečné bytové doplňky pro děti od značek jako ferm LIVING, Bloomingville a mnoha dalších najdete zde.
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!