Philips Hue

Svítidla Philips Hue představují zcela nový způsob, jak přemýšlet o osvětlení. Možnosti jsou neomezené a můžete získat přesně takové světlo, jaké chcete.  

Lampy Philips Hue osvětlují to, co chcete, kde chcete a jak chcete. Vyzkoušejte stropní nebo nástěnné svítidlo Phoenix ve vchodu, závěsné svítidlo Beyond nad jídelním stolem, pásky LightStrips podél schodiště nebo si vezměte svítidlo Go s sebou kamkoli do domácnosti.  

Stačí se připojit k můstku a stáhnout aplikaci Philips Hue do chytrého telefonu nebo tabletu a můžete začít!  
Zobrazit 36 z 163 produktů
Produktová řada Philips Hue představuje zcela nový způsob osvětlení vaší domácnosti. Instalace nejmodernějšího systému ovládání osvětlení dříve vyžadovala drahého elektrikáře - nyní stačí žárovka HUE, můstek a aplikace Philips Hue.  

 

Produkty Hue skutečně představují nový způsob myšlení o osvětlení. Využijte Hue ke zlepšení svého každodenního života. Můžete si je naprogramovat tak, aby vás budily, aby vám poskytovaly optimální pracovní světlo, aby vám dodávaly energii, aby zhasínaly světla, když ráno odcházíte z domu, a aby je večer zase zapínaly, když se vracíte domů.  
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!