Piet Hein Bytové Doplňky

Společnost Piet Hein je známá tvorbou elegantních a funkčních bytových doplňků, které spojují nadčasovou estetiku s praktičností. Od jeho ikonických váz a skleněného nádobí Superellipse až po charakteristické svícny a džbány - Heinovy návrhy se vyznačují jednoduchou a harmonickou rovnováhou mezi formou a funkcí. Použití materiálů, jako je nerezová ocel a dřevo, odráží jeho smysl pro kvalitu a trvanlivost. Bytové doplňky Pieta Heina nejenže dodají každému prostoru nádech skandinávské elegance, ale také zahrnují hluboké porozumění potřebám uživatelů a jejich každodenní rutině.

Podívejte se také na svítidla Piet Hein zde!

Očekává se v: 3 - 5 dnů

Očekává se v: 3 - 5 dnů
Zobrazit 36 z 42 produktů

Svícny Piet Hein

Svícny Pieta Heina jsou mistrovská díla světového designu, která kombinují jednoduché tvary s jemnou elegancí. Jeho svícny, často pojmenované podle souhvězdí a planet, jsou vytvořeny s důrazem na funkčnost a estetiku. Minimalistický přístup v Heinových návrzích vytváří nadčasový výraz, který se hodí do jakéhokoli interiérového stylu. Svícny jsou vždy vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a vyzařují jedinečnou estetiku a trvanlivost. Charakteristická asymetrie a křivky svícnů vytvářejí vizuálně zajímavý prvek, který dodá každé atmosféře umělecký nádech. Svícny Piet Hein jsou nejen funkčními předměty, které šíří světlo, ale také uměleckými díly, v nichž se pozoruhodným způsobem snoubí forma a funkce.

Mísy Piet Hein

Mísy Piet Hein představují spojení jednoduchých forem, estetické působivosti a praktičnosti. Hein je známý tím, že vytváří nadčasové návrhy a dokázal miskám vtisknout osobitou eleganci. Jeho mísy mají jemnou asymetrii a organický tvar, který vytváří vizuální zájem při zachování funkčního využití. Ať už jako ústřední prvek na jídelním stole nebo jako součást dekorace, misky Pieta Heina dodají sofistikovaný nádech jakémukoli kontextu. Díky své univerzálnosti jsou vhodné pro každodenní použití i pro zvláštní příležitosti a představují krásné spojení umění a funkčnosti v bytových doplňcích. Mísy Piet Hein Superellipse jsou geometrickým tvarem, který kombinuje vlastnosti elipsy a obdélníku. Tento jedinečný tvar se stal ikonou v Heinově designérském repertoáru a je nejznámější pro své použití na stolech, lampách a mísách.
Mísa vycházející z tvaru Superellipse je pokračováním Heinovy fascinace geometrií a estetikou. Využívá charakteristický tvar Superellipse k vytvoření mísy s jedinečným a uhlazeným profilem. Plochý povrch mísy a její jemné křivky jí dodávají moderní vzhled a zároveň zachovávají její funkčnost jako nádoby.

Svítidla Superellipse si můžete prohlédnout zde!

Váza Piet Hein

Vázy Piet Hein jsou oslavou jednoduchosti, elegance a jemné hry s formou. Jeho filozofie designu, která spojuje matematiku a estetiku, je vyjádřena v těchto sochařských objektech. Heinovy vázy se vyznačují čistými liniemi, vyváženými proporcemi a inovativním přístupem k designu. Heinovy vázy mají schopnost přizpůsobit se různým stylům interiérového designu, od moderních po klasičtější prostory. Díky své jednoduché eleganci jsou vhodné jako ústřední součást dekorativních aranžmá nebo jako jemně rafinovaný detail v každé domácnosti. Vázy Pieta Heina jsou poctou kráse dobře definované formy a ukazují jeho talent spojit umělecké cítění s praktičností.
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!