Lampičky k Posteli

Po dlouhém dni není nic lepšího než zalézt pod peřinu a dobít si baterky. Ložnice je jednou z nejdůležitějších místností v domácnosti, místem klidu, pohodlí a relaxace. V posteli strávíte zhruba třetinu života, takže byste si mohli pořídit nějaké krásné lampy, na které se budete moci dívat, až tam budete! Lampa nad postel nebo vedle ní je důležitým rozhodnutím a existuje mnoho možností. Čtete si před spaním dobrou knihu, relaxujete s telefonem nebo sledujete epizodu oblíbeného televizního seriálu? Nezáleží na tom, co z toho, vybírejte novou lampu k posteli pečlivě. Měla by být jednoduchá, nebo složitá? Klasická nebo netradiční? Velká nebo malá? S tou správnou lampou k posteli můžete ze své ložnice udělat nejútulnější místnost v domě!  
Le Klint 343 Stolní Lampa Green - Le Klint
RRP CZK 23 039,00
Očekává se v: 3 - 5 dnů
Zobrazit 36 z 1888 produktů
Když si zalezete do postele a chystáte se pořádně se vyspat, je nezbytné mít dokonalé světlo. Používejte noční lampičku se stmívačem, abyste si mohli jas nastavit tak, aby v danou chvíli vyhovoval vašim potřebám. Noční lampička s dotykovým stmívačem nebo s vypínačem na podstavci může být užitečná, protože vám ušetří šmátrání po vypínači na zbytečně dlouhém kabelu, takže lampičku můžete snadno a příjemně zapnout a vypnout, nemluvě o ztlumení světla.  

Noční nástěnné lampy

 

Výběr dokonalé noční lampičky může být obtížný. Pokud chcete mít volný noční stolek, zvažte montáž noční lampičky na zeď, čímž uvolníte noční stolek pro jiné předměty. Nástěnná lampa může přispět i směrovým světlem, abyste nerušili osobu ležící vedle vás, a nástěnná lampa s ohebnou, nastavitelnou hlavicí se může hodit, protože umožňuje nastavit světlo tak, aby svítilo libovolným směrem.    

Noční lampičky pro dospělé nebo děti

 

Pokud chcete noční lampičku do ložnice pro dospělé, je ideální lampička s měkkou, rovnoměrnou a neoslňující září. Hledejte lampy s teplotou 2 700 až 3 000 kelvinů, které poskytují teplé bílé a příjemné světlo pro útulnou, uvolněnou atmosféru, díky níž se pokoj stane příjemným místem k posezení.  

Pokud naopak potřebujete noční lampičku do dětského pokoje, pak je ideálním řešením LED světelný zdroj. Světla LED se nezahřívají, takže si vaše dítě nepopálí prsty. Světlo LED je mezitím energeticky úsporné a můžete ho zapínat a vypínat stále dokola, aniž by se rozbila žárovka nebo došlo k otřesům. Světla LED jsou také bezúdržbová a žárovka se nerozbije, takže se nemusíte starat o neustálou výměnu žárovky.  
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!