Seletti Bytové doplňky

Zapomeňte na samozřejmost, anonymitu a klasická řešení interiérového designu - je tu značka Seletti, která si klade za cíl zmást, šokovat a svést.  

Italská značka, která se poprvé objevila na scéně interiérového designu v roce 1964, se vyznačuje humorným, svérázným a někdy až osvobozeně dětským přístupem k předmětům denní potřeby, a proto je Seletti královskou značkou interiérového designu, pokud jde o pop art.    

Níže si prohlédněte neuvěřitelné portfolio značky - a pokud potřebujete také lampu, nezapomeňte se podívat na naši kolekci svítidel Seletti zde!.  
Kintsugi N'1 Bowl In Porcelain - Seletti
RRP CZK 2 898,00
Nyní je na skladě
Liberty Mirror Man Gold - Seletti
Zpět na skladě na: 07-06-2024
Love In Bloom Giant Resin Heart Vase Gold - Seletti
RRP CZK 8 152,00
Očekává se v: 10 - 14 dnů
Kintsugi Porcelain Heart Vase Love In Bloom - Seletti
RRP CZK 5 435,00
Očekává se v: 10 - 14 dnů
Liberty Mirror Woman Gold - Seletti
Zpět na skladě na: 12-06-2024
Starman Gold Porcelain Vase - Seletti
RRP CZK 2 306,00
Očekává se v: 10 - 14 dnů
Hybrid Lfe Vase In Porcelain - Seletti
RRP CZK 5 072,00
Očekává se v: 10 - 14 dnů
Toiletpaper Baroque Mirror Gold - Seletti
RRP CZK 23 220,00
Očekává se v: 10 - 14 dnů
Zobrazit 21 z 21 produktů

Záblesk v oku a design pod kontrolou.

Pokud jste zvyklí na krásnou kolekci bytových doplňků Seletti, nemůže vás nic překvapit. Víte, že značka Seletti stojí za jedněmi z nejpodivnějších výrobků na trhu a že je to ten nejlepší způsob, jak vnést do svého interiéru trochu postoje, svéráznosti, humoru a šarmu.  

Společným jmenovatelem celé řady Seletti je, že každý výrobek je té nejvyšší kvality a je vyroben nesmírně talentovanými designéry, začínajícími i zavedenými. Ať už se jedná o porcelánový výrobek CTRLZAK, který byl zničen jen proto, aby byl znovu slepen, nebo vázu ve tvaru anatomicky správného lidského srdce či zlatého astronauta od Mercantonia, zaručujeme, že výrobky Seletti jsou vždy té nejvyšší kvality a zaměřené na detaily a design.  

Přiveďte Seletti do svého vesmíru a jsme si jisti, že vám to Seletti oplatí. Kromě široké nabídky bytových doplňků máme v nabídce také lampy Seletti, které jsou stejně vtipné jako bytové doplňky. Najdete je zde!  
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!