Seletti Lampy

Díky neobvyklému párování, odkazům na umění a neustálému zaměření na vývoj je Seletti značkou, která vybočuje z řady. V současné době patří značka Seletti Stefanu Selettimu, který spolupracuje s designéry jako Studio Jobs, Snarkitecture a Note Design Studio a vytváří osobní a zábavné návrhy v podobě nábytku, osvětlení a interiérového designu.  

Italská společnost spojuje pop-art s hravým designem inspirovaným předměty denní potřeby - vždy však s nečekaným nádechem. Ať už se podíváte na lampy Seletti nebo na příbory Seletti - nože, vidličky a lžíce s klíči nahoře, vyvinuté ve spolupráci s módní značkou Diesel, je to jasně vidět.  

Mezi nejúspěšnější lampy Seletti patří Seletti Monkey Lampe, které navrhl Marc Antonio. Jedná se o hvězdný příklad dekorativního designu s osobitostí a smyslem pro humor. Malá opička nese v ruce žárovku, dělá nám společnost a přitom vyjadřuje touhu žít šťastný a bezstarostný život.  

Díky odkazům na pop-art a avantgardu vám kreativní návrhy umožní dodat vašemu interiéru jedinečný, osobní a zábavný nádech.  
Resist-Sister LED-Sign - Seletti
RRP CZK 10 606,00
Nyní skladem
Cujo The Cat Stolní Lampa Black - Seletti
RRP CZK 10 573,00
Očekává se v: 10 - 14 dnů
Zobrazit 36 z 158 produktů

Příběh značky Seletti začal na místních italských trzích  

Společnost Seletti byla založena v roce 1964, kdy Romano Seletti dovážel plechové hrnky, plastové ubrusy, slaměné rohože atd. z Dálného východu a prodával tyto výrobky na místních trzích v Itálii. Stefano Seletti začal pracovat pro svého otce, když mu bylo pouhých 17 let, a v současnosti je majitelem této výrazné značky. Brzy začal rozvíjet vlastní nápady, které spočívaly především v nahrazování běžných, každodenních předmětů neobvyklými, dekorativními.  

Od počátku se Seletti neustále vyvíjí, ale společnost se dokázala držet svých hodnot, kterými jsou co nejvíce vytěžit z profesionality, servisu a nikdy nekončícího výzkumu výrobků. Společnost Seletti usiluje o zlepšení, inovaci a originalitu při kombinování předmětů denní potřeby s experimentálním a odvážným designem.  


Stefano svou práci miluje a často si ji bere domů, které si s manželkou vyzdobili hojností barev a extravagantním výběrem výrobků Seletti.
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!