SLAMP Lampy

SLAMP je italská designérská firma, která díky své lásce k designu a estetice stojí za některými z největších současných klasických svítidel. Každé svítidlo vydané touto společností nabízí osobitý výraz, který přispívá k funkčnosti a zlepšuje vzhled svého okolí. Na každém výrobku je něco jedinečného.

Lentiflex, Opalflex a CrystalflexMnoho výrobků společnosti Slamp využívá materiály Crystalflex, Opalflex a Lentiflex. Jedná se o materiály vynalezené společností Slamp a patentované společností Slamp. Různé materiály "Flex" jsou technopolymery - plasty, které byly zdokonaleny tak, aby bylo dosaženo vlastností, které se u plastů běžně nevyskytují. Patentované materiály společnosti Slamp lze charakterizovat jako tuhé a zároveň pružné, neuvěřitelně odolné a recyklovatelné.

Lentiflex je průhledný materiál společnosti Slamp, který je čirý jako sklo. Opalflex je, jak název napovídá, poloprůhledný materiál společnosti Slamp, který napodobuje vzhled opalizovaného skla. Crystalflex je průhledný jako Lentiflex, ale s malými lomy jako křišťálové sklo.
Zobrazit 36 z 163 produktů
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!