Spring Copenhagen Bytové doplňky

Malý kousek dánského designu v podobě ikonického Peberfuglu Svena Erika Tonn-Petersena ze 60. let 20. století odstartoval sen o práci s dánským a severským designem. Během několika krátkých let se Spring Copenhagen prosadila v dánském designovém průmyslu díky funkčnímu designu ze dřeva, keramiky a kovů. Hluboké skandinávské kořeny umožňují společnosti Spring Copenhagen vdechnout nový život smysluplnému a autentickému designu. Jedno mají všechny jejich návrhy společné - dobrý příběh. Společnost hledá nadčasové návrhy, které promlouvají k našim emocím - návrhy, které se mohou stát další klasikou. Estetika, jednoduchost a funkčnost jsou v centru pozornosti, ale kvalita každého jednotlivého návrhu je dalším faktorem, kterému se dostává náležité pozornosti.  

Naše nabídka bytových doplňků od společnosti Spring Copenhagen zahrnuje dekorativní dřevěné figurky inspirované pohádkami Hanse Christiana Andersena i figurky vycházející z jejich spolupráce se společností Plant a Tree.  

Naši nabídku osvětlení od společnosti Spring Copenhagen najdete zde.
Zobrazit 2 z 2 produktů
Pokud hledáte flexibilní řešení pro svá závěsná a bodová svítidla, pak jsou pro vás ideální světelné lišty. U nás ve společnosti Lampemesteren máme širokou nabídku světelných lišt a náhradních dílů, které vyhoví vašim potřebám, a najdete zde LED světelné lišty, světelné lišty pro stropy, světelné lišty v různých barvách, nemluvě o světelných lištách různých délek od značek jako ANTIDARK, Halotech a Bankamp. Světelná lišta je neuvěřitelně praktický a flexibilní nástroj pro vaše řešení osvětlení, zejména nad jídelním stolem, v chodbách a nad šatní skříní. Sami si určíte, jak chcete svítidla umístit, a můžete je rozdělit po liště, takže světlo bude vždy svítit přesně tam, kam potřebujete. Nastavení můžete měnit, kdykoli to uznáte za vhodné. Díky světelné liště si můžete svítidla upravit podle svého a zkombinovat dokonalá místa nebo pedanty pro svůj dekor a potřeby osvětlení. Může také dodat vašemu dekoru trochu ostrosti a přispět k atmosféře, takže váš domov bude působit skutečně jedinečně.  

Výběr světelné lišty

 

Nejste si jisti, pro jakou délku nebo fázi světelné lišty se rozhodnout, první věc, kterou je třeba zvážit, je, kam budete lampy umisťovat. Pokud se jedná o vaši firmu, představuje třífázová lišta řadu výhod, protože můžete použít více wattů a zapnout je vícekrát, zatímco jednofázová lišta je ideální pro soukromé domy, protože jsou obvykle menší, hezčí a jednodušší, nemluvě o tom, že mají pouze jeden vodič pod napětím. Jednofázová lišta umožňuje nastavovat pouze svítidla najednou, zatímco s třífázovou lištou můžete jednotlivá svítidla zapínat a vypínat samostatně, nemluvě o jejich samostatném stmívání. Bez ohledu na to, jakou lištu si vyberete, máte zaručenou všestrannost svítidel.  

Další věcí, kterou je třeba zvážit, je, kde v domácnosti nebo ve firmě potřebujete světlo. Pokud ho potřebujete nad jídelním stolem, hraje délka světelné lišty významnou roli. Pokud máte 3-4 svítidla, měli byste zvážit, jak blízko k sobě mají být a jejich obvody, protože to vám umožní vypočítat potřebnou délku. Totéž platí, pokud potřebujete celkové osvětlení místnosti, protože je nezbytné, aby daná lampa dosáhla do všech koutů vašeho prostoru. Při výběru světelné lišty je obecně důležité zvážit způsob jejího použití, prostor a typ lampy, abyste našli ideální lištu pro své potřeby.  

Světelná lišta pro závěsné svítidlo

 

Jak jsme již zmínili, pokud jde o světelné lišty, existuje mnoho možností, a pokud potřebujete světlo k dlouhému nebo krátkému jídelnímu stolu, pak by právě světelná lišta s přívěsky mohla být ideální volbou. Svítidla můžete rozdělit po délce stolu a nastavit je podle potřeby tak, aby osvětlovala celou plochu - a pokud stůl prodloužíte, otočením adaptéru závěs uvolníte, takže jej můžete posunout po světelné liště. V závislosti na druhu žárovky, kterou pro lampu zvolíte, může jeden nebo více přívěsků umocnit útulnou a uvolněnou atmosféru, která vznikne, když se u stolu sejdete s přáteli a rodinou.  

Světelná lišta s bodovkami

 

Pokud potřebujete soustředěnější a přímější světlo, může pro vás být dobrým řešením světelná lišta s bodovkami. Tato sestava umožňuje nasměrovat spoty různými směry podle vašich potřeb a můžete dokonce měnit jejich umístění, takže budou sedět blíže u sebe nebo dále od sebe.  

Pokud mají vaši hosté problém všimnout si detailů obrazu ve vaší galerii nebo pokud ráno nevidíte na oblečení, pro které saháte, pak se vám může hodit světelná lišta. Na světelné liště můžete použít bodovky, které zajistí soustředěnější záři, a můžete je naklánět a otáčet do různých směrů podle měnících se potřeb. Pokud chcete obecnější světlo, můžete stále použít bodové světlo. Stačí je nastavit tak, aby světlo dosáhlo do všech koutů místnosti.  

Světelná lišta LED

 

Jak jsme již zmínili, použití spotů na světelné liště je skvělý způsob, jak přispět k celkovému osvětlení místnosti, ale můžete si vybrat také světelnou lištu LED. Jednoduchý design a nastavení se hodí k montáži na stěnu nebo strop a vykoupí místnost ve stálé, rovnoměrné záři. Namontujte si světelnou lištu LED podél okraje schodiště, na chodbách nebo pod vysokými skříňkami v kuchyni. Světelná lišta LED je také energeticky úsporná, takže nemusíte dělat kompromisy ohledně jasu.  
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!