Stmívače na kabelu

Funkce stmívání se stala standardem ve většině domácností. Je to především proto, že jsme zjistili, jak důležité je mít svítidla, která splní všechny naše potřeby, od energického pracovního světla až po tlumenou záři pro útulný večer. Pokud chcete spárovat konkrétní svítidlo se stmívačem, může být kabelový stmívač dobrým řešením - ať už jde o nástěnné, stojací nebo stolní svítidlo.
Zobrazit 23 z 23 produktů
Praktické možnosti stmívání světel jsou nekonečné. Jen si vzpomeňte na romantickou večeři při svíčkách, při které se světla mírně ztlumí a upraví se ostatní svíčky v místnosti. Zaplaví vás útulná, romantická a příjemná atmosféra, která promění večer v něco nezapomenutelného.  

Zamyslete se nad tím, kdy je po romantické večeři čas uklidit stůl. Možná se vám stala malá nehoda a hrst drobků skončila na podlaze. Jednoduchým posunutím prstu po potenciometru proměníte světlo v silnou záři, která vám pomůže drobky uklidit a zajistí, že cestou do kuchyně o nic nezakopnete.  


LED stmívač pro kabel

 

Skutečnost, že používáme LED žárovky namísto halogenových a žárovek, není omluvou pro odložení projektu stmívače. Instalace stmívače pro kabel na LED žárovku je snadná jako facka, a pokud víte, jak nainstalovat stmívač na staromódní žárovku, už víte, jak to udělat na moderní. Koncept je stejný.  

Pokud o instalaci stmívačů nic nevíte a představa rozebírání kabelu milované lampy vás děsí, pak doporučujeme náš článek Znalosti o stmívačích celý o stmívačích! Půjdeme do větší hloubky a vysvětlíme, jak vybrat stmívač, který bude vyhovovat příkonu vaší lampy. Článek najdete zde!.  

Stmívač pro lampu

 Většina lidí se rozhoduje pro instalaci stmívače na kabel nástěnné, stolní nebo stojací lampy a používá jej jako dotykovou verzi chytré žárovky. Obě řešení se vzájemně nevylučují, ale nemontujte chytrou žárovku do lampy vybavené stmívačem na kabelu.  


Stmívač na kabelu nelze nastavit automaticky a nelze jej nastavit ani pomocí aplikace. Co můžete udělat, je nahmatat stmívač, a nemusíte tak šátrat po telefonu pokaždé, když chcete světlo upravit. Stačí sáhnout po stmívači a posunout přepínač nahoru nebo dolů, jak uznáte za vhodné.  
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!