Světelné řetězy

Dětský pokoj, knihovna, obývací pokoj nebo snad dokonce chodba? Krásný světelný řetěz dokáže rozzářit a vytvořit moderní atmosféru, ať už ho umístíte kamkoli! Buďte kreativní a zkuste je zavěsit ze stropu nad jídelním stolem, pověsit dolů do tmavého kouta nebo omotat kolem zábradlí.  

Udržujte trendy vzhled s moderními světelnými řetězy od House Doctor nebo vytvořte útulnou náladu ve venkovní místnosti s řetězy TIVOLI LIGHTS.  

Celou kategorii najdete níže.  

Vnitřní řetězová světla

Je jen málo věcí, které jsou útulnější než zapnutí sady řetězových světel a sledování, jak vytvářejí měkkou, příjemnou, teplou bílou záři, která vaše okolí zalévá příjemnou, téměř magickou atmosférou. Provázková světla mají jedinečnou schopnost vytvořit útulnou atmosféru a dodají estetickou hodnotu každé místnosti. Jako bonus navíc neexistují žádná omezení, kam můžete světelné zdroje zavěsit, ať už na stěnu, okna nebo skříně, kde poslouží jako krásná, elegantní dekorace a přijdou ke slovu, když padne noc a ony dostanou možnost koupat prostor ve svém atmosférickém světle. Světelné řetězy můžete také použít k zamaskování vodovodních trubek nebo ke zvýraznění krásného zrcadla. Přidejte další hřejivou záři a nechte estetické zlatavé světlo, aby ozářilo váš domov a vytvořilo útulnou atmosféru pro vás i vaše hosty.  

Venkovní řetězová světla

 Když jste venku na balkoně, terase nebo na zahradě a začíná se stmívat, je čas přenést světlo ven a vytvořit tak nádhernou atmosféru. Provázková světla mají jedinečnou schopnost vykoupat váš venkovní prostor v útulné, uvolněné atmosféře a záři a slouží jako dekorativní doplněk vaší výzdoby bez ohledu na roční období.  

Vaše venkovní řetězová světla lze použít v různých souvislostech, od svateb po zahradní party, kde vytvoří dokonalou atmosférickou záři, nebo jako trvalý dekorativní doplněk vašich venkovních prostor. Pokud jde o hledání ideálního místa pro vaše řetězová světla, záleží na konkrétním prostoru, ale obecně lze řetězová světla použít kdekoli. Jediným omezením je vaše představivost.  

Solární článková řetězová světla

 Řetězová světla se solárními články se stala velmi oblíbenými jako alternativa k běžným řetězovým světlům. Částečným důvodem je, že řetězová světla se solárními články se díky solárnímu panelu napájejí sama, takže nemusíte myslet na kabely, nebezpečí úrazu elektrickým proudem a účty za elektřinu. Další výhodou je skutečnost, že je můžete umístit, kamkoli chcete, a můžete je přemisťovat, jak uznáte za vhodné, protože nemusíte brát ohled na zásuvky. A pokud má solární panel strategickou polohu, může sbírat dostatek sluneční energie, aby napájel světelné řetězy po celé hodiny - i když je zataženo. Navíc jsou řetězová světla se solárními články stejně energeticky účinná jako LED žárovky a poskytují stejně krásnou a silnou záři. Světelný řetěz se solárními články je ekologickým řešením, protože spotřebovává méně elektřiny a vypouští méně CO2, aniž by to bylo na úkor útulného světla.
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!