Swedish Ninja Lampy

Swedish Ninja není jen značka, je to příběh tvořivosti, tvaru a barev, který se krásně proplétá každým produktem, který vytvoří. Společnost Swedish Ninja, kterou pohání vášeň pro skandinávský design a kterou vedou talentovaní designéři, dokáže jedinečným způsobem spojit tradici s inovacemi. Ve společnosti Swedish Ninja je kreativita základem všeho, co dělají. Jejich výrobky propojují funkčnost s estetikou a daří se jim myslet nestandardně, což vede k jedinečným designům, které vynikají. Jejich zaměření na barvy a tvary je patrné v každém návrhu, kde si hrají s kontrasty a nuancemi, aby vytvořili vizuální potěšení.

Podívejte se také na nádherné bytové doplňky Swedish Ninja zde.
Zobrazit 36 z 205 produktů

Little Darling - Oslava rozmanitosti

Little Darling - oslava odlišnosti Jedním z jejich nejznámějších výrobků je Little Darling, inspirovaný nápadným výškovým rozdílem mezi návrhářkou a zakladatelkou švédské značky Ninja Marií Gustavsson a jejím manželem Magnusem, kdy ona je malá a on vysoký. Tento výrobek symbolizuje nejen lásku mezi nimi, ale také schopnost společnosti Swedish Ninja nacházet inspiraci v blízkém okolí.

Kromě Little Darling nabízí Swedish Ninja také široký výběr výrobků od Big Darling až po přívěsek Pluto nebo nástěnnou lampu Candy, které se vyznačují jedinečnými tvary, funkcemi a v neposlední řadě barvami. Každý výrobek je pečlivě navržen s ohledem na kombinaci funkčnosti a krásy, která odráží to nejlepší ze skandinávského designu.

Místní řemeslná výroba ve švédském Smålandu

Swedish Ninja si cení místní řemeslné výroby a hrdě vyrábí svá svítidla v historické nábytkářské oblasti Småland ve Švédsku. Tento region, známý svou dlouhou tradicí výroby nábytku a řemeslného zpracování, dává společnosti jedinečnou výhodu z hlediska kvality a řemeslného zpracování.

Společnost úzce spolupracuje s malými rodinnými dodavateli v této oblasti, kterých si váží pro jejich hluboké řemeslné znalosti a snahu o zachování tradičních výrobních postupů. Tento přístup nejenže zajišťuje, že každá lampa splňuje jejich přísné standardy kvality, ale slouží také k podpoře a posílení místní komunity.

Oddanost společnosti Swedish Ninja místní výrobě a spolupráci s místními řemeslníky zdaleka přesahuje pouhé vytváření krásných výrobků. Je to způsob, jakým společnost pečuje o jedinečné řemeslné tradice Smålandu a přispívá k jeho ekonomickému růstu. Tento závazek k místnímu řemeslu je ústřední součástí identity společnosti a jasně se odráží v její vášni pro vytváření nadčasových a funkčních svítidel, která zachycují podstatu švédského designu a řemeslného umění.

Zde najdete také stěnová svítidla, stropní svítidla a stolní lampy od společnosti Swedish Ninja.
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!