Přenosná Lampa

V kategorii To Go lampy najdete širokou nabídku přenosných lamp s vestavěnými bateriemi. Bezdrátová lampa je geniální pro místa, která potřebují útulné světlo, ale nejsou v blízkosti zásuvky. Bezdrátové lampy jsou také skvělé pro čtení nebo vytvoření dokonalé atmosféry v útulném koutku.  

Níže najdete výběr přenosných lampiček pro dospělé a děti. Ať už potřebujete útulné bezdrátové osvětlení k jídelnímu stolu, nebo si posvítit na cestu, když si mladí hrají a staví dekové pevnosti, najdete zde lampu, která bude přesně vyhovovat vašim potřebám. Mnohé z bezdrátových lamp jsou dokonce vhodné pro venkovní použití, takže si je můžete vzít na pláž, na verandu nebo s sebou na piknik. Ujistěte se, že jste našli lampu, která dělá to, co potřebujete. Většina lamp To Go se snadno nabíjí pomocí USB a svítí nejméně čtyři hodiny.  
Miffy First Light New - Mr. Maria
RRP CZK 1 693,00
Nyní skladem
Zobrazit 36 z 729 produktů

LED lampy napájené bateriemi  

Jak všichni víme, LED světlo spotřebuje výrazně méně energie než standardní žárovka. Díky tomu se ideálně hodí pro přenosné lampy, protože baterie vydrží na jedno nabití svítit omezenou dobu. Počet hodin svícení závisí na konkrétní lampě, ale minimum jsou čtyři hodiny. LED dioda má také dlouhou životnost - i když ji budete znovu a znovu zapínat a vypínat.  

Jedna z nejoblíbenějších lampiček To Go - stolní lampa FollowMe od společnosti Marset, má světelný zdroj LED s třístupňovým stmívačem. Při 100% jasu vydrží lampa svítit přibližně pět hodin, zatímco nejnižší stupeň jasu, který vytváří atmosférickou záři, vydrží na plné nabití svítit až 20 hodin. Lampa se nabíjí pomocí kabelu USB, který je součástí balení, a je fantastickým řešením pro přenosné světlo.  

Venkovní lampy napájené z baterie

Venkovní lampy poskytují světlo pro orientaci a navození nálady. Bezdrátová lampa na stole na zahradě vám umožní vytvořit útulnou atmosféru na verandě nebo balkoně. Máme k dispozici řadu lamp To Go s krytím IP44, což znamená, že jsou vhodné proti stříkající vodě. Díky tomu se skvěle hodí pro venkovní použití i pro umístění v koupelně.  

V roce 2020 byla na trh uvedena ikonická stolní lampa Flowerpot od Vernera Pantona v přenosné verzi. Lampa má krytí IP44, takže je vhodná pro venkovní použití. Vezměte si ji na verandu, abyste se naladili na pozdní letní večer, nebo si posviťte na balkon při nočním čtení.  

Kempinková svítidla na baterie

Vezměte si inovativní technologii na kempování. Ať už dáváte přednost karavanům nebo stanům, přístup k zásuvce se může ukázat jako problém. Nabijte lampu před odjezdem v karavanu nebo v autě pomocí kabelu USB a můžete vyrazit - vyzbrojeni praktickým a útulným osvětlením.  

Součástí řady Fatboy je válcová lampa Tjoepke s různým využitím. Použijte lampu jako dobíjecí svítilnu nebo snižte jas pro útulnou záři. Při plném jasu lampa svítí až osm hodin na plné nabití. Čím nižší je jas, tím déle svítí.  

Noční osvětlení do dětského pokoje

Nabíjecí lampičky jsou praktickým řešením pro vaše děti. Po nabití ji můžete umístit kamkoli v jejich pokoji nebo si ji vzít s sebou na cesty.  

Miffy First Light od Mr Maria je více než jen noční světlo. S výškou 30 cm a měkkým silikonovým materiálem je lehké a příjemné na dotek. Miffy je jedním ze tří malých kamarádů: Miffy, Boris a Snuffy. Přátelské tváře pro děti a malí pomocníci pro rodiče. Lampička je nejen praktická, ale také bezpečná při používání. Díky dobíjecímu LED modulu můžete lampu umístit, kamkoli budete chtít. V závislosti na zvolené úrovni jasu vydrží plně nabitá svítit 24-100 hodin.  
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!