UMAGE Lampy

Vita je dánská firma, která nabízí vysokou kvalitu za rozumné ceny. Společnost uvedla na trh řadu krásných výrobků, které si v krátké době získaly oblibu.  

Když si objednáte lampu Vita, okamžitě víte, že získáváte něco výjimečného. Všechny výrobky společnosti se totiž prodávají v krásných obalech, které odrážejí vysokou kvalitu a nádherný design.  
Silvia Stínidlo Steel - Umage
RRP CZK 2 467,00
Nyní skladem
Zobrazit 36 z 454 produktů

Vita Copenhagen se stává UMAGE

 
Dánské designové studio, které stojí za návrhy lamp jako Eos a Silvia, změnilo v druhé polovině roku 2018 svůj název z Vita Copenhagen na UMAGE, což je dánský výraz pro "úsilí". Tento název byl zvolen tak, aby odrážel hodnoty společnosti a její přístup k designu. Protože co je to design bez úsilí? Ve většině případů se při nedostatku úsilí nepodaří vytvořit promyšlenou kombinaci formy a funkce. Společnost UMAGE vynakládá úsilí na zajištění harmonie a výsledek není ničím jiným než dokonalým. Četná svítidla vytvořená touto společností se vyznačují nekompromisním přístupem k procesu tvarování, výběru materiálů a tradici skandinávského designu. Společnost vytváří svítidla v severském stylu s jednoduchými tvary, nemluvě o lehkém a praktickém výrazu. Změnu názvu však doprovodil zvrat ve stylu, který přináší výběr kontrastních barev a těžkých mosazných detailů. To vše zažijete prostřednictvím UMAGE.
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!