Woud Lampy

Woud je nová, nadějná dánská značka, kterou v květnu 2014 založili Mia Koed a Torben Koed. Poté, co se dvojice 30 let zabývala prodejem a výrobou designového nábytku, potřebovala změnu. S vysokými ambicemi a zaměřením na vynikající kvalitu se po hlavě vrhli do výzvy založit vlastní značku - od nuly.  

Od roku 2014 se věci udály rychle - netrvalo dlouho a Dánové si zamilovali jedinečné designy a značka zaznamenala obrovský úspěch. Jejich posláním bylo a stále je najít ty největší designérské talenty a zpřístupnit jejich inovativní a jedinečné návrhy všem. V roce 2019 Woud spolupracuje s více než 30 různými talentovanými designéry, které spojuje vášeň pro jednoduchý a severský design. Aniž by dělali kompromisy v oblasti funkčnosti a designu, vytvářejí stylové návrhy vhodné pro severský interiér.  

Tým designérů tvoří začínající i zavedenější jména. Jednou z tváří týmu je Philip Bro, který stojí za půvabným přívěskem Stone inspirovaným jemnými kulatými kameny, které najdete na plážích. Další je Rikke Frost, designérka stojící za nádhernými přívěsky s tečkami. Za zmínku stojí produkt Přívěsek Gap, což je jednoduchá a ženská kolekce přívěsků, která je k dispozici v černé a bílé barvě v kombinaci s mosazí. Kolekci navrhlo Studio Nur, které spojilo syrový vnější výraz s ženským vnitřkem a vytvořilo tak hřejivé a útulné světlo.  


Prohlédněte si níže uvedený výběr vzrušujících svítidel od společnosti Woud.  
Dot Závěsné Světlo L White/Opal - Woud
RRP CZK 4 314,00
Nyní je na skladě
Ghost Závěsné Světlo Small - Woud
RRP CZK 5 595,00
Nyní je na skladě
Ghost Stolní Lampa - Woud
RRP CZK 7 374,00
Očekává se v: 4 - 6 dnů
Zobrazit 36 z 49 produktů
Dánská designérská firma sídlí v Søndergade v Horsensu a celý její obchodní model se točí kolem dokonalosti a poctivého designu. Mia a Torben se snaží být inovativní, pokud jde o tvar, funkčnost a výběr materiálů, a hoří touhou podělit se o svou lásku k designu se všemi svými zákazníky. To je jasně vidět na jejich širokém sortimentu zahrnujícím vše od konferenčních stolků a křesel až po originální řešení osvětlení.  

Společnost Woud je známá svým minimalistickým a stylovým designem, který dokonale zapadá do skandinávského interiéru. Jejich návrhy jsou založeny na třech základních principech: kvalitě, poctivosti a jednoduchosti, které jsou základními kameny severského stylu, který Woud tak dokonale ztělesňuje.
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!