Black Friday 2023 u Lampemesteren.cz

Přihlásili jste se do našeho zákaznického klubu? Získáte všechny výhody na Black Friday!

.

Blíží se Black Friday. Pokud chcete mít přehled o všech našich skvělých nabídkách, sledujte nás zde nebo se přihlaste do našeho zákaznického klubu. Tam budete vždy mezi prvními, kdo získá všechny nabídky! Black Friday připadá na 24. listopadu 2023 a bude na něm spousta skvělých nabídek! Na Black Friday budete moci ušetřit minimálně 15 % na značkových svítidlech u společnosti Lampemesteren. Budeme mít slevy až 50 %, takže pokud chcete získat skvělou nabídku, raději si ji pořiďte!


Zkuste štěstí v naší střelecké hře a vyhrajte svůj koš!

Jako člen našeho zákaznického klubu získáte také... • Nabídky, které získáte jen u nás
 • Krásné akce
 • Zajímavé příspěvky na blogu
 • Informace o všech skvělých novinkách v oblasti designu dříve než ostatní
 • Víte, co je právě trendy
 • Znáte staré známé designéry
 • Skvělé soutěže a mnohem, mnohem více...

  Zasílání novinek můžete kdykoli odhlásit.

 • Black Friday nabízí

  V souladu s tradicí najdete na Black Friday obrovskou nabídku. Hledáte konkrétní designovou lampu, venkovní osvětlení na zahradu nebo dětskou lampu? To vše najdete na Lampemesteren - i v tento velký výprodejový den.

  Jak ale tento den vznikl a kdy vlastně do Dánska dorazil? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky najdete níže.

  Co je Black Friday?

  Je to den - a vždy ve stejný den každý rok - kdy obchody a internetové obchody pořádají speciální výprodejový den. Den s velmi výraznými nabídkami, a proto se tento den stal tak oblíbeným.

  Tato tradice vznikla ve Spojených státech a vznikla jako nákupní den, který měl zčásti zahájit vánoční nákupní sezónu a zčásti podpořit nákupy po úspěšném Den díkůvzdání. Množství výhodných nabídek mělo upoutat pozornost spotřebitelů, což se rozhodně podařilo. V USA je totiž tento den obrovský! Někteří zaměstnanci mají dokonce tento den volno, zatímco jiní tráví časné ranní hodiny před prací ve frontách před obchody. Nikdo si nechce nechat ujít bláznivé nabídky - a vy pravděpodobně také ne. Přihlášením k odběru newsletteru Lampmeister budete informováni o mnoha nabídkách, na které se můžete těšit až do samotného dne.

  Výprodej lamp na černý pátek

  V tento velký nákupní den najdete v nabídce samozřejmě také značkové lampy. Ve společnosti Lampemesteren pořádáme Black Friday již několik let. Letos pokračujeme v každoroční slavnosti výhodných nákupů a nabízíme vám úžasná světla na Black Friday za příznivé ceny! Najít dokonalé svítidlo - do interiéru i exteriéru - je obtížné. Správná lampa je však výrazným kouskem, který můžete mít navždy. Proč na ní ale neušetřit nějaké peníze? Nejlepší ze všeho je skvělý design, který si můžete zamilovat navždy a zaplatit za něj méně.
  V roce 2015 tento den v Dánsku překonal všechny rekordy. Měřeno počtem karetních transakcí se stal největším nákupním dnem v historii. To něco vypovídá o formátu tohoto dne a o nabídkách, které najdete pouze v tento výjimečný den. Ačkoli tento den vznikl v USA - kde dosáhl nebývalého úspěchu -, velmi dobře byl přijat také v Dánsku. Úspěch nákupního dne v Dánsku je dán velkým výběrem a mnoha výhodnými nabídkami. Ve výprodeji najdete vše od mrazniček, oblečení pro psy a samozřejmě osvětlení. Ve skutečnosti na Lampemesteren najdete nepřeberné množství závěsných svítidel, stolních lamp, stojacích lamp, nástěnných svítidel a venkovního osvětlení.

  Nakupujte světla na Black Friday u Lampemesteren a zúčastněte se největší nákupní party roku!