Vítejte na stránkách Lampemesteren.cz
Na stránkách Lampemesteren.cz jsme shromáždili nejexkluzivnější svítidla od předních designérů a výrobců z celého světa.
Zákaznický Servis
info@lampemesteren.cz     +420 224 245 206
Podrobnosti o zákaznickém servisu a otevírací době:
Od pondělí do pátku: 08:30-16:00 HOD Sobota-neděle: Zavřenod  V současné době může zákaznický servis vyřizovat pouze dotazy zaslané v angličtině.
Informace o společnosti
Lampemesteren.cz Birkmosevej 18 DK-6950 Ringkøbing Dánsko
Banka : Ringkjobing Landbobank IBAN č: DK5276700010080061 Swift/BIC kód: RINGDK22 Číslo DPH: DK24210081
Seznamte se s naším týmem
Tým společnosti Lampemesteren je vždy připraven vám pomoci.
Kvalita a design
Vážíme si kvality a designu a náš zajímavý sortiment výrobků byl pečlivě vybrán. To znamená, že vždy najdete svítidlo, které splní vaše potřeby, ať už je váš styl jakýkoli – klasický, moderní nebo experimentální. Najdete zde lampy, které jsou nadčasové, které vás provokují, inspirují nebo dojímají – lampy, které vás možná budou provázet po zbytek života.
Zážitek
Jsme přesvědčeni, že nákup designové lampy by měl být zážitkem, proto jsme pro vás připravili informace o historii našich lamp a jejich designérech. Chceme, abyste se dozvěděli jak o lampě, tak o její historii, abyste si koupili jedinečný předmět, a ne jen zdroj světla. U všech našich lamp najdete také podrobné popisy a technické informace a spoustu informací o jednotlivých designérech a výrobcích.
Seznamte se s námi na sociálních sítích
Průběžně vás informujeme o nejnovějších trendech a novinkách v oblasti osvětlení. Sledujte nás na sociálních sítích, kde máte také možnost účastnit se soutěží a sledovat výhodné nabídky a akce. Nechte se inspirovat atmosférickými obrázky, s osvětlením pro celou domácnost
Přečtěte si více zde
Tradice a zručnost
Naše mateřská společnost Wiese A/S byla založena v roce 1927 v dánském Ringkøbingu, kde dodnes sídlíme a máme zde showroom. Díky těmto dlouholetým zkušenostem si můžete být jisti, že za každým prodejem stojí odborník na osvětlení.
Nové přírůstky
Jsme hrdí na to, že našim zákazníkům nabízíme nejnovější produkty, které jsou kdekoli k dispozici, a také novinky a inspiraci ze světa designového osvětlení. Neustále aktualizujeme oblast Novinky na našich webových stránkách, abyste i vy mohli být v obraze.
Nakupujte, kdykoli budete chtít – levně
V našem internetovém obchodě najdete širokou nabídku designových svítidel za skvělé ceny – internetový obchod, který si můžete svobodně prohlédnout z pohodlí svého domova a kde si můžete objednat svítidlo, které vám bude doručeno až před vaše dveře.
Trustpilot
Podívejte se na spoustu pozitivních zkušeností a recenzí našich zákazníků na Trustpilot.
Mnoho míst po celém světě


VÍCE NEŽ 16 000 PRODUKTŮ

26 ZEMÍ VČETNĚ. .COM SITE

VÍCE NEŽ 70 ZAMĚSTNANCŮ

VÍCE NEŽ 100 ŠPIČKOVÝCH ZNAČEK
Společnost Lampemesteren se neustále vyvíjí ve snaze být lídrem na trhu designových svítidel. 
Základní hodnoty společnosti Lampemesteren.cz
  • Jsme profesionálové a dbáme na kvalitu a dobré služby.
  • Jsme orientováni na zákazníka a výsledek.
  • Jsme vstřícní.
  • Pro své zákazníky děláme maximum.
  • Jsme angažovaní a motivovaní.
Kontaktujte nás
Pokud máte jakékoli dotazy týkající se svítidel, světelných zdrojů, osvětlení obecně nebo čehokoli jiného, kontaktujte nás. Jsme tu pro naše zákazníky před nákupem, během něj i po něm. V tuto chvíli může zákaznický servis vyřizovat pouze dotazy zaslané v angličtině.Telefonicky: +420 224 245 206E-mailem: info@lampemesteren.cz
Lampemesteren.cz dbá na životní prostředí! Děláme vše, co je v našich silách, abychom znovu použili karton a vyhnuli se plastovým obalovým materiálům, kdekoli je to možné. Veškerý karton, který náš sklad obdrží, je skartován a použit jako ochranná výplň v odesílaných balíčcích, což našim zákazníkům usnadňuje ekologickou likvidaci obalů.