Vrácení zboží

Pokud jste si nákup rozmysleli a chcete využít našich 100denních podmínek pro vrácení zboží, můžete jej vrátit prostřednictvím odkazu, který jsme vám předtím zaslali. Tento odkaz naleznete v některém z mailů, které jste obdrželi od Edisona, našeho objednávkového robota. Klikněte na „Zobrazit objednávku“, vyberte „Vrátit“ dole na této stránce a postupujte podle pokynů. Poté vám do konce následujícího pracovního dne zašleme v samostatné poště štítek pro vrácení zboží.

Poštovné za vrácení zásilky je obvykle 375 Kč za balík, ale nadrozměrné balíky a paletové zásilky mohou stát více. V případě jakýchkoli dotazů se můžete obrátit na zákaznický servis.

Pokud byste raději vrátili zboží sami, zašlete balíček (balíčky) na adresu:
Lampemesteren
Odinsvej 6 - Port 32-35
DK-6950 Ringkøbing
Dánsko

Doporučujeme, abyste balíček(y) poslali poštovním balíkem. Tím zajistíte, že balíček(y) bude možné sledovat, a vyloučíte jakékoli pochybnosti o tom, zda jsme balíček(y) obdrželi, či nikoli.

UPOZORNĚNÍ: Balíček(y) musí být vrácen(y) na adresu společnosti Lampemesteren – balíčky zaslané na poštu nebo do balíkové prodejny nebudou vyzvednuty.

Na originální obal nepište!

Pokud budete psát na originální obal nebo jej jinak poškodíte, snížíte tím hodnotu výrobku při dalším prodeji. Tím se sníží částka, která vám bude vrácena.

Minimálně vám z vrácené částky odečteme 675 Kč, pokud bude poškozen originální obal, nebo až 40 % hodnoty lampy, pokud, například, nebude vrácena v originálním obalu nebo pokud nebude v prodejním stavu.

Proto je velmi důležité, abyste výrobek v původním obalu vložili do kartonové přepravní krabice a poslali nám jej zpět. Použití bublinkové fólie pomůže minimalizovat případné poškození během přepravy.

Při balení zboží určeného k vrácení používejte pouze průhlednou lepicí pásku! Použití jiných typů pásky na původním obalu může ovlivnit výši vrácené částky.
Jakékoli další otázky týkající se vrácení zboží?

Jakékoli další otázky týkající se vrácení zboží?

Kontaktujte náš tým zákaznického servisu na adrese info@lampemesteren.cz nebo na čísle +420 224 245 206 – rádi vám pomůžeme. V tuto chvíli může zákaznický servis vyřizovat pouze dotazy zaslané v angličtině.