Podmínky soutěží Lampemesteren

Rádi pro vás pořádáme soutěže a pořádáme jich HODNĚ. Níže si můžete přečíst naše podmínky a pravidla pro účast v našich soutěžích.


Soutěže na Facebooku

Při účasti v soutěži na Facebooku se do soutěže zapojíte napsáním komentáře do sekce komentářů. Vždy si můžete přečíst příspěvek o soutěži, kde se dozvíte, jak se do soutěže přihlásit.

Váš komentář slouží jako souhlas s tím, abychom vás mohli kontaktovat na Facebooku a zveřejnit vaše jméno v příspěvku na Facebooku v případě, že se ukáže, že jste šťastným výhercem.
Soutěže na Instagramu

Soutěže na Instagramu


Při účasti v soutěži na Instagramu najdete kritéria pro účast vždy v samotném příspěvku na Instagramu. Vaše účast bude často spojena s komentářem a tento komentář slouží jako souhlas se zveřejněním vašeho jména v příběhu a příspěvku na Instagramu v případě, že se ukáže, že jste šťastným výhercem.

Výherce bude kontaktován prostřednictvím přímé zprávy.


Soutěže o odběr newsletteru

Když pořádáme soutěže, při kterých se musíte přihlásit k odběru našeho newsletteru, budete automaticky přihlášeni do našeho newsletteru/klubu věrných. To znamená, že vám začneme posílat e-maily plné inspirace, nabídek, kampaní a novinek.

Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz ve spodní části newsletteru, který jste od nás obdrželi. Pokud máte s odhlášením problémy, můžete se vždy obrátit na náš zákaznický servis, který vás ze seznamu co nejrychleji odstraní.

Někdy pořádáme soutěže s externími spolupracovníky, do kterých se musíte přihlásit, abyste se mohli zúčastnit; v takovém případě budete automaticky přihlášeni k odběru našeho newsletteru i newsletteru našeho spolupracovníka. V soutěži bude jasně uvedeno, k odběru čeho se budete přihlašovat.

Pokud jste se soutěže zúčastnili na základě přihlášení k odběru našeho newsletteru, výherce nebude zveřejněn, ale bude kontaktován přímo e-mailem.

Kontaktování výherce

Vždy se spojíme s výhercem a požádáme ho o následující informace, abychom mu mohli zaslat výhru. Tyto informace slouží výhradně pro účely přepravy, aby se k vám výhra dostala. Váš e-mail a telefonní číslo používá společnost GLS k tomu, aby vás informovala o průběhu odesílání.

Úplné jméno
Adresa
Poštovní směrovací číslo + město
Země

E-mail
Telefonní číslo

Pokud nás výherce nekontaktuje

Pokud se nám výherce neozve do 14 dnů od vylosování a kontaktování, NEVYBEREME nového výherce, ale použijeme DÁRKY v jiné soutěži později. Výherce je zodpovědný za kontrolu svých žádostí o zprávu, komentářů a nevyžádané pošty.
Zaslání výhry

Zaslání výhry


Co nejdříve po obdržení doručovací adresy atd. pošleme výhru šťastnému výherci. Snažíme se mít ceny skladem, aby výherce nemusel zbytečně čekat. V souvislosti se soutěžemi, které umožňují výběr mezi modely a barvami, se může stát, že na doručení budete muset počkat. Výherce se s vámi vždy může spojit a informovat se o předpokládané době dodání.

Vždy zasíláme přímo na adresu výherce. Pokud dáváte přednost doručení na odběrné místo nebo jinou adresu, prosíme, abyste nás o tom informovali, až se s námi spojíte.

Záruka

Na každou lampu, kterou vyhrajete v soutěži, se samozřejmě vztahuje dvouletá záruka. Více informací o našich záručních podmínkách si můžete přečíst zde.

Pokud chcete reklamovat jakoukoli lampu, kterou jste vyhráli v soutěži, prosíme vás, abyste se obrátili na náš zákaznický servis.

Žárovka zdarma

Při nákupu u společnosti Lampemesteren často přikládáme žárovku zdarma. To však neplatí v případě DÁRKŮ.

Dotazy

Při pořádání soutěží se VŽDY snažíme dodržovat platné předpisy. Pokud se domníváte, že porušujeme pravidla a předpisy, nebo máte jakékoli dotazy týkající se naší soutěže a jejích podmínek, můžete nás vždy kontaktovat e-mailem na adrese info@lampemesteren.cz.