Inspirativní fotografie stolních lamp od našich zákazníkůINSPIRACI PRO SVOU PŘÍŠTÍ STOLNÍ LAMPU NAJDETE ZDE

Hledáte inspiraci pro svou další stolní lampu? Tato stránka je věnována fotografiím pořízeným spíše v domácnostech než v ateliérech. Každá fotografie je pořízena jedním z našich zákazníků, který se rozhodl podělit se o fotografii své nejnovější koupené lampy tak, jak stojí u něj doma..

FollowMe Trine

FollowMe Trine

Malá přenosná stolní lampa Follow Me se stala součástí mnoha domácností. V případě Trine se dokonale hodí do jejího bytu, který vyzařuje moderní minimalismus a šarm. Matné bílé polykarbonátové stínidlo lze naklápět, takže světlo bude vždy směřovat správným směrem. Rukojeť je vyrobena z dubového dřeva, které se úžasně hodí k chladně bílému stínidlu a elegantnímu mosaznému vypínači. Follow Me je lehká a stylová stolní lampa s různým využitím díky své neuvěřitelné flexibilitě. Minimalistická a stylová lampa Follow Me je velmi oblíbená, protože ji lze použít mnoha způsoby. Vezměte si ji na pláž, na terasu, do kempu nebo dovnitř, pokud potřebujete noční světlo na příborník nebo jen dekorativní prvek, který sjednotí váš interiér, jako je tomu u Trine.

Vestavěnou baterii snadno nabijete pomocí přiloženého kabelu USB nebo transformátoru na 230 V. Lampa svítí až pět hodin při nejvyšším nastavení, zatímco při útulnějším jasu vydrží svítit až 20 hodin. Follow Me má vestavěné LED světlo, které lze ztlumit a vytvořit tak útulný nádech nebo jen zajistit více hodin svícení.

Fotografie pocházejí od naší zákaznice Trine Schmidtové z Instagramu. Další krásné a inspirativní fotografie interiérového designu najdete na jejím profilu @homehappydk.
Inspirace z Norska - stolní lampa Milk

Inspirace z Norska - stolní lampa Milk

Lena z Norska je další zákaznicí, která na Instagramu sdílela několik úžasných inspirativních fotografií. Jedna z nich je z jejího obývacího pokoje, kde na příborník umístila Milk Stolní Lampa s černě mořenými nohami. Oblíbenou lampu, která je inspirovaná a pojmenovaná podle mléčné stoličky, navrhla dánská dvojice Kasper Rønn & Jonas Bjerre-Poulsen, známá také jako Norm.Architects. Lena má úžasný černobílý styl a její stránka na Instagramu je skvělým zdrojem inspirace.

Na jejím Instagramu @lenaskru najdete další inspirativní fotografie interiérového designu.Kristina’s Flowerpot Stolní Lampa – Soft Green

Kristina’s Flowerpot Stolní Lampa – Soft Green

Stejně jako Lampemesteren i Kristina miluje stolní lampu Flowerpot. Má ji dokonce v jedné z verzí, kterou máme nejraději! Zelené stínidlo bylo společností Lampemesteren pečlivě vybráno na základě současných trendů, kde vládnou tlumené přírodní barvy. Ve spolupráci se společností &Tradition jsme vytvořili lampu Flowerpot v barvě Soft Green jako stolní lampu a závěsné svítidlo. K dostání pouze u společnosti Lampemesteren.

Tuto lampu původně navrhl Verner Panton v roce 1969 a stala se klasikou designu. Výrazné stínidlo je tvořeno dvěma polokoulemi, které zajišťují příjemné neoslňující světlo. Skvěle se hodí k osvětlení komody, nočního stolku nebo okenního parapetu příjemnou září.

Najdete zde stolní lampu Flowerpot
NAŠI NABÍDKU STOLNÍCH LAMP NAJDETE ZDE