Lampemesteren - seznamte se s námi na sociálních sítích a hledejte inspiraci, účastněte se soutěží a získejte výhodné nabídky.

V Lampemesterenu milujeme designová svítidla! Pokud vás zajímá interiérový design, lampy ze všech koutů světa a skvělé příběhy, sledujte nás na sociálních sítích a přihlaste se k odběru našeho newsletteru. MILUJEME inspirovat ostatní inspirací, kterou získáváme od vás - našich klientů. Existuje mnoho způsobů, jak to udělat, a níže si můžete přečíst více o naší přítomnosti na sociálních sítích.

Rozsáhlý světelný vesmír

Lampemesteren je domovem rozsáhlého vesmíru svítidel. Kdykoli u nás nakupujete, snažíme se vám něco vrátit a využíváme všechny naše kanály sociálních médií, abychom vám pomohli vytvořit co nejlepší zážitek. Pokud nám něco chybí, neváhejte nám poslat e-mail. Naše informace, inspirace a nádherné produkty jsou tu proto, aby vás potěšily, a proto nám dejte vědět, jak se můžeme zlepšit. Těšíme se, až vás přivítáme v našem lampovém vesmíru.
<! billed >


FACEBOOK


Na Facebooku najdete dárky za ty nejúžasnější produkty, nemluvě o skvělých nabídkách a spoustě inspirace. Pravidelně zveřejňujeme příspěvky, takže máte vždy přehled o nejnovějších produktech, které máme na skladě. Ať už zveřejňujeme soutěž nebo atmosférickou fotografii, jsme rádi, když komentujete, a někdy se inspirujeme věcmi, které sdílíte. Koneckonců, jste našimi odborníky.

Věděli jste, že s námi můžete chatovat prostřednictvím naší stránky na Facebooku?
Tuto funkci můžete využít pro základní služby zákazníkům, jako je záruka shody ceny, aktualizace vaší objednávky a další rychlé a snadné dotazy.
Připojte se k našemu vesmíru

<! Instagram >INSTAGRAM


Na naší stránce na Instagramu najdete spoustu úžasných soutěží, některé z nich pořádáme my a některé ve spolupráci s těmi nejlepšími a nejinspirativnějšími influencery.

Jak už jsme řekli, MILUJEME fotografie vašich ÚŽASNÝCH designových lamp, takže se o ně s námi klidně podělte! Je to jednoduché - stačí na fotografii označit @lampemesteren nebo použít hashtagy #lminspiration nebo #lampemesteren.

Můžete také použít hashtag #anolampemesteren
Použitím této značky nám dáváte svolení k použití vaší fotografie v našem marketingu a v našem internetovém obchodě.

Pokud nám dáte svolení k použití vaší fotografie, můžeme ji použít v časopise, newsletteru nebo na Instagramu a je možné, že ji použijeme i v našem internetovém obchodě. Jak jsme použili fotografie našich dalších zákazníků, se můžete podívat  zde.
Sledujte nás na Instagramu

<! Pinterest + Youtube >

PINTEREST


Spoustu inspirace najdete také na naší stránce na Pinterestu, která je plná nádherných náladových snímků od různých dodavatelů. Připněte si je, lajkujte a staňte se součástí našeho vesmíru.
Najdete nás zde


YOUTUBE


Na našem kanálu YouTube najdete návody, inspirativní videa od našich dodavatelů a tipy a triky. Na našem kanálu se můžete zblízka seznámit s výrobky, historií designu a mnoha dalšími informacemi.
Kanál Lampemesteren na YouTube najdete zdeSCAM - stinná stránka


V poslední době jsme na Instagramu a Facebooku zaznamenali nárůst počtu spamových účtů, které se za nás vydávají. Děláme vše, co je v našich silách, abychom je co nejrychleji zrušili.

Pokud se stanete terčem podvodníka, PAMATUJTE:
  • Na našich kanálech sociálních médií nikdy nežádáme o osobní údaje.
  • Pokud v soutěži vyhrajete, bude to oznámeno v původním příspěvku a my počkáme, až nás budete kontaktovat e-mailem.
  • Vaši adresu a telefonní číslo pro účely přepravy požadujeme až poté, co nás oslovíte e-mailem.
Pokud máte podezření, že by se mohlo jednat o podvod, neváhejte se na nás obrátit!


Najdete nás zde: