Vánoční světla

Jak se zpívá v písni, Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím v roce a my si myslíme, že náš výběr elegantních vánočních světel je také nádherný.  

Vyberte si krásná srdce, hvězdy a sněhové vločky Le Klint nebo přijměte kouzlo Tivoli s jedním z jejich fantastické řady řetězových světel.  

Pokud chcete u vás doma vytvořit tu dokonale útulnou vánoční atmosféru, stačí se podívat na níže uvedené možnosti.  
Snowflake M - Le Klint
RRP CZK 6 241,00
Nyní skladem
Angel Uriel X-Small White/Light Oak - Le Klint
RRP CZK 5 253,00
Očekává se v: 3 - 5 dnů
Angel Gabriel X-Small White/Light Oak - Le Klint
RRP CZK 5 253,00
Očekává se v: 3 - 5 dnů
Snowflake S - Le Klint
RRP CZK 5 583,00
Očekává se v: 3 - 5 dnů
Angel Uriel X-Large White/Light Oak - Le Klint
RRP CZK 11 182,00
Očekává se v: 3 - 5 dnů
Kiki 5 Venkovní Lightstring - Martinelli Luce
RRP CZK 24 136,00
Očekává se v: 4 - 6 dnů
Le Klint Heart X-Small s White Cable - Le Klint
RRP CZK 3 936,00
Očekává se v: 3 - 5 dnů
Snowflake XS - Le Klint
RRP CZK 5 253,00
Očekává se v: 3 - 5 dnů
Le Klint Heart Large s White Cable - Le Klint
RRP CZK 5 253,00
Očekává se v: 3 - 5 dnů
Zobrazit 18 z 18 produktů

Venkovní vánoční osvětlení

Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím v roce. Po celém Dánsku se lidé věnují výrobě vánočních srdcí, jedí æbleskiver, pijí svařené víno a tráví čas se svými blízkými, aby skutečně šířili vánoční atmosféru. Proto je nezbytné mít dokonalé osvětlení, které přispěje k vytoužené útulnosti, teplu a pohodě. Můžete se rozhodnout zaměřit se na venkovní vánoční osvětlení umístěním různých lampiček a světelných řetězů na borovice, stožár nebo v rámci některé zahradní výzdoby. Nechte útulnou a domáckou atmosféru přenést i na vaše venkovní prostory.  

Vnitřní vánoční osvětlení

 

Pokud chcete umocnit vánoční atmosféru v interiéru, je ideálním doplňkem do vašeho okna roztomilé svítící srdíčko od LE KLINT. Kvalitní vánoční osvětlení si můžete užít také s krásnými světelnými řetězy od TIVOLI LIGHTS, které jsou vhodné jak pro vnitřní, tak pro venkovní použití. Umístěte do okna vánoční srdce a užívejte si nádherné světlo a atmosféru, ať už jste uvnitř nebo ne. Vaši hosté se budou cítit vítáni ještě předtím, než vstoupí do dveří, a kolemjdoucím to připomene, že jsme v období svátků. LE KLINT nabízí malé a velké vánoční srdce, takže si zaručeně vyberete ideální velikost pro vás a vaši výzdobu.  
Sdílejte své fotografie s @lampemesteren
Inspire a nechte se inspirovat, od jednoho jedinečného domova k druhému. Označte své fotografie #AnoLampemesteren a možná zde uvidíte svůj domov!