Dárkový poukaz na Lampemesteren

Nevíte, co dát jako dárek k narozeninám, Vánocům, svatbě, křtinám nebo jiné zvláštní příležitosti? Pak by dárkový poukaz od Lampemesteren mohl být ideální volbou!

Dárkovou kartu lze použít v celém internetovém obchodě, kde najdete vše od stolních lamp až po koberce. Každý si zde najde něco pro sebe, ať už se vám líbí dánský design, italský design nebo něco úplně jiného. Lampa, drobný dekorační předmět nebo malý kus nábytku je dokonalým dárkem, který může pomoci šířit radost a vytvořit vzpomínky na celý život.

Potěšte svou maminku, tatínka, sestru, bratra, přítele, přítelkyni nebo kamaráda skvělým zážitkem z nakupování u nás. Ať už se jedná o jakoukoli příležitost, dárková karta se jistě stane hitem.

Máme více než 20 000 položek v kategoriích svítidel, bytových doplňků, žárovek a náhradních dílů a naše ceny se pohybují v širokém rozmezí, takže si určitě vyberete.

Pokud si přejete zakoupit dárkovou kartu Lampemesteren, kontaktujte prosím náš zákaznický servis na adrese info@lampemesteren.cz nebo na čísle +420 224 245 206.
V současné době může zákaznický servis vyřizovat pouze dotazy zaslané v angličtině.

Dárková karta bude platná 3 roky od data vystavení, dárkové karty nelze vyměnit za hotovost.