Lampy do ložnice - vyberte si ty správné!LAMPY DO LOŽNICE
Správný výběr lampy do ložnice může mít zásadní význam, ale může být těžké ji najít. Osvětlení ložnice musí být pohodlné, relaxační a útulné, ale potřebujete také dobré základní světlo, proto je důležité vybrat lampy do ložnice, které splňují vaše potřeby.Nejlepší lampy na čtení a nástěnné lampy do ložnice

Nejlepší lampy na čtení a nástěnné lampy do ložnice

AJ od společnosti Louis Poulsen je oblíbená kolekce lamp do ložnic. Kolekci navrhl Arne Jacobsen v roce 1960 a je skutečnou designovou klasikou.

Pokud chcete kontrast k bílým stěnám, AJ Wall v černé barvě je krásnou volbou. Pokud dáváte přednost barevnému nádechu, můžete si vybrat jeden z 10 různých odstínů, z nichž nejoblíbenější jsou grafitově šedá, světle šedá, noční modrá a lilková. AJ v černé barvě patří k našim nejprodávanějším. Kompletní kolekci AJ najdete zde.  

Foto s laskavým svolením našeho klienta na Instagramu @camillasundahl.  

AJ je jasnou volbou pro lampu na čtení, protože ji můžete naklonit a otočit o 60 stupňů na obě strany, čímž získáte funkční a klasickou lampu do ložnice.  

Pro dosažení podobného efektu můžete AJ Table umístit také vedle postele. Je to jednodušší, protože nemusíte nic montovat, a stolní lampy můžete kdykoli použít v domácnosti.

Obrázek s laskavým svolením našeho zákazníka @josefinefrees přes Instagram

Tolomeo je další oblíbenou lampou do ložnice. Stolní lampa Tolomeo od společnosti Artemide byla navržena v roce 1987 a tato špička v oblasti designu, světelného výkonu, pohodlí a estetiky je stále jednou z nejoblíbenějších stolních lamp na světě.  

Jedním z důvodů oblíbenosti lampy Tolomeo je flexibilita jejího plně nastavitelného těla, které vám dává plnou kontrolu nad světlem, což je užitečné pro ložnice, protože světlo můžete přesouvat podle vlastního uvážení. Pokud máte polohovatelnou postel, Tolomeo se díky svému dlouhému rameni skvěle hodí.
Zde je nástěnné svítidlo Tolomeo opět v černé barvě, abyste viděli, jak je svítidlo flexibilní a praktické. Má nádherný, funkční design a poskytuje vynikající světlo na čtení.  

Můžete ji použít jako stolní lampu nebo ji připevnit na zeď. Je k dispozici s podstavcem i s držákem a kolekce Tolomeo je k dispozici v různých barvách a velikostech, takže si každý najde něco pro sebe.  

Fotografie z Pinterestu

Lampa Gras je další oblíbenou lampou do ložnice. Tato kolekce se vyrábí v nespočtu verzí, takže ať už hledáte stojací lampu, nástěnné svítidlo, závěsné svítidlo, stolní lampu, stojan nebo držák, Lampe Gras má pro vás odpověď. Dodává se v různých barvách, takže možnosti jsou nekonečné, což z lampy Lampe Gras činí velmi žádanou lampu.  

Lampe Gras je ikonou 20. století. V roce 1922 navrhl Bernard-Albin Gras řadu svítidel určených pro použití v kancelářích a průmyslových prostorách. Lampa Gras, jak se jí později začalo říkat, byla naprosto jedinečná svým jednoduchým, robustním a zároveň neuvěřitelně ergonomickým designem.  
Základní tvar je vytvořen bez šroubů a svařovaných spojů, což přispívá k jedinečnosti designu. Díky dlouhému ramenu a tělu je lampa mimořádně praktická a flexibilní, takže ji můžete používat nejrůznějšími způsoby a v nejrůznějších místnostech.  

V dnešní době je Lampe Gras vyhledávaným sběratelským artiklem po celém světě, zejména ve Francii, USA a Japonsku. Talentovaný a vizionářský design Bernarda-Albina Grase se ukázal jako nadčasový.  

Fotografie z Pinterestu  
Kesta Stolní Lampa Black/Gold od společnosti Lindby má jednoduchý a dekorativní design, který vypadá úžasně ve všech stylech interiéru. Lampa má minimalistický výraz díky štíhlému rámu a tenkému válcovému látkovému stínidlu s matně černým vnějším povrchem a zlatým vnitřním povrchem, který vyzařuje měkkou, hřejivou záři ideální pro spaní, probouzení a čtení. Kesta je vysoce estetická stolní lampa, ať už svítí, nebo ne, protože je jak funkčním zdrojem světla, tak dekorativním doplňkem vaší ložnice.
Charlia Stropní Lampa Silver od společnosti Lindby má minimalistický a stylový design se třemi dlouhými nohami z přírodního dřevěného materiálu a nádherným bílým válcovým stínidlem, které zajišťuje klasický kontrast ideální pro jakýkoli styl interiéru. Bílé stínidlo ukrývá jediný světelný zdroj, který vrhá měkké a příjemné světlo nahoru a dolů a vytváří tak útulnou a uvolněnou atmosféru, díky níž je lampa Charlia ideální do ložnic. Harmonická estetika lampy také znamená, že slouží jako zdroj světla i dekorativní prvek, který vaši ložnici zalije příjemnou září.
Kalinda Nástěnné Svítidlo Grey/Oak od společnosti Lucande má skromné rozměry a jednoduchý, estetický design, díky němuž se skvěle hodí do všech stylů interiéru od moderního po klasický a od minimalistického po retro. Lampa je vyrobena z masivního betonu s úžasnými detaily ze dřeva a kovu, které vytvářejí krásný kontrast a dělají z nástěnné lampy dekorativní prvek a funkční zdroj světla pro vaši ložnici. Nástěnná lampa vytváří měkké teplé bílé stropní světlo s útulným a příjemným efektem, které z vaší ložnice udělá teplé a příjemné místo.
Benjiro Stolní Lampa White/Chrome je funkční a elegantní designové svítidlo, které vypadá úžasně ve většině stylů interiérů. Benjiro Stolní Lampa White/Chrome od společnosti Lindby. Moderní stolní lampa má elegantní lesklý kovový rám doplněný bílým látkovým stínidlem. Součástí stolní lampy je také malá přídavná lampa, kterou si můžete nastavit podle svých potřeb. Benjiro je dokonalou lampou do ložnice díky tomuto přídavnému zdroji světla, který zajišťuje přímější a soustředěnější světlo, jež je ideální pro čtení. Větší stínidlo má mezitím měkké a rozptýlené světlo, které je ideální pro zavírání před spaním nebo ranní probouzení. Vypínač je umístěn pod stínidlem, takže je snadné zapnout světlo, které v danou chvíli potřebujete.

Stropní svítidla do ložnice - které si vybrat?

Stropní svítidla do ložnice - které si vybrat?

Máme široký výběr stropních svítidel do ložnice, ale které z nich je to pravé pro vaši ložnici? Máme několik návrhů a prvním z nich je Hope od společnosti Luceplan. Pokud hledáte romantickou lampu do ložnice, pak je Hope stropní lampa právě pro vás. Násobí světlo a vytváří třpytivé, uklidňující a příjemné světlo, které jako diamanty obsypává místnost tisíci drobnými světélky. To je vlastně inspirací pro název lampy.: Hope.

Kompletní kolekce Hope od společnosti Luceplan je neuvěřitelně oblíbená, zejména díky své vizuální lehkosti a volbě materiálu. Hope je vyrobena z polykarbonátových prvků ve tvaru okvětních lístků. Tenké Fresnelovy čočky optimalizují odraz a lámání světla, to vše při současném zlepšení světelného efektu a snížení spotřeby energie. Jedná se o nádherné stropní svítidlo s těmi nejneuvěřitelnějšími detaily, které tu zůstaly.
Sebatin Stropní Svítidlo Grey/White/Nickel od Lindby vyzařuje eleganci a jednoduchost, která v ložnici vypadá úžasně, ať už lampa svítí, nebo ne. Stropní lampa se skládá ze štíhlého kovového rámu obklopeného látkovým stínidlem v krásném šedém odstínu, které propouští krásné světlo. Lampa je vybavena světelným zdrojem LED ukrytým za matným stínidlem, který rozvádí světlo měkce, rovnoměrně a bez oslnění. Světlo má navíc teplotu 3 000 Kelvinů, takže vyzařuje teplé bílé světlo, které přispívá k útulné a uvolněné atmosféře, jež z vaší ložnice udělá příjemné místo.

Design můžete získat v různých tvarech a velikostech. Najdete je zde!
Další romantickou lampou, která se podle nás dobře hodí do ložnice, je půvabná lampa Caboche. Lampa je průhledná a skládá se z akrylových koulí s vnitřním stínidlem z pískovaného opalizovaného skla. Koule umístěné po celé délce lampy odrážejí světlo stejně jako malé kapky vody, na které dopadá slunce, a díky vnitřnímu opalizovanému stínítku lampa zcela neoslňuje.  

Stropní lampa Caboche krásně září, ať už ji umístíte kamkoli, a díky 120W halogenové žárovce má více než dostatek světla, aby osvětlila strop vaší ložnice.  

Kompletní kolekci Caboche najdete zde.  
Pokud dáváte přednost minimalistickému a stylovému vzhledu, Being od společnosti Philips Hue je vynikající volbou pro vstupní prostory, kanceláře a ložnice, kde můžete skutečně využít funkce, které žárovky Philips Hue nabízejí.  

Stropní svítidlo má přímý svit dolů a skvělé světlo ze stran, což zajišťuje, že světlo dopadá na strop a teprve poté se odráží dolů a do místnosti.

Stropní lampa Being je vybavena funkcí White Ambiance, což znamená, že můžete nastavit její bílé světlo podle toho, zda chcete studenou nebo teplou záři. Kromě možnosti nastavení Kelvinů lze lampu také stmívat pomocí aplikace nebo dálkového ovladače, takže je snadné přizpůsobit světlo lampy Being vašim potřebám v daném okamžiku.

Play with the lighting in your bedroom – Philips Hue

Play with the lighting in your bedroom – Philips Hue

Řada Philips Hue představuje nový způsob využití světla ve vaší domácnosti. Kódování ovládání světla, které dříve vyžadovalo nákladnou elektroinstalaci, lze nyní provést pomocí žárovek Hue, můstku a aplikace Philips Hue.  

Výrobky Philips Hue představují nový způsob, jak přemýšlet o světle, protože podporují pocit pohody v každodenním životě. Žárovku můžete nastavit tak, aby vás budila, poskytovala dobré pracovní světlo, dodávala vám energii, rozsvítila celý dům, když se blížíte, a zhasínala světla, když odcházíte.  

Můžete například nastavit, aby se večer světlo v ložnici postupně zhasínalo, abyste se pomalu ukládali k spánku, nebo aby se ráno postupně rozsvěcelo, abyste se cítili odpočatí a plní energie.

Sortiment Philips Hue najdete zde.

NAŠI NABÍDKU SVÍTIDEL DO LOŽNICE NAJDETE ZDE