Lampy a svítidla To Go, které budou na vaší terase vypadat skvěleLAMPY TO GO

Sezóna venkovního bydlení konečně nastala! Je čas opět si užívat terasy a balkony a trávit venku nádherné letní večery s přáteli a rodinou. U nás v Lampemesteren máme široký výběr mobilních lamp, které si můžete vzít s sebou, ať už jdete kamkoli. Jsou ideální pro dlouhé večery na terase, na pláži, na zahradě nebo kdekoli jinde, kde si chcete užít hezké chvíle za pěkného počasí.  

Tyto lampy To Go jsou navrženy tak, aby se mohly pohybovat s vámi. Všechny jsou dobíjecí a na jedno nabití svítí v průměru 5 hodin, takže si můžete snadno prodloužit dlouhý večer na noc pod hvězdami. Níže najdete jen několik z mnoha mobilních lamp v naší nabídce, včetně modelů od značek jako Marset, Flos, Philips Hue, Lampefeber a mnoha dalších.

Vezměte svou oblíbenou dobíjecí LED lampu a vydejte se za dobrodružstvím. Neomezuje vás žádný kabel - a s dokonalou bezdrátovou lampou s kabelem nemusíte myslet na vypínače a zásuvky. Váš příští piknik a grilovací párty budou naprostým potěšením a zábava neskončí jen proto, že zapadne slunce!<font size="+2">Přenosná Stolní Lampa Flowerpot VP9</font>

Přenosná Stolní Lampa Flowerpot VP9

Do světoznámé rodiny Flowerpot přibyl v roce 2019 nový člen. Stolní lampa Flowerpot VP je přenosná stolní lampa, kterou můžete nabíjet a nosit s sebou po domácnosti. S výškou 29,5 cm a průměrem 16 cm je lampa o něco menší než originál, který je vysoký 50 cm. Kromě velikosti zůstává lampa věrná původnímu Pantonovu designu z roku 1969, doplněnému dvěma kopulovitými stínítky, která odrážejí a zároveň stíní světlo.

Lampu Flowerpot VP9 najdete zde a v nabídce barevných provedení si najděte svého favorita.
<hr><font size="+2">Přenosná Stolní Lampa na PC od společnosti HAY</font>


Přenosná Stolní Lampa na PC od společnosti HAY

Pokud hledáte nadčasovou a minimalistickou lampu, pak stojí za to vyzkoušet stolní lampu PC Portable od společnosti HAY. Přenosná lampa se nabíjí pomocí USB, načež ji můžete přenést přesně na místo, kde potřebujete dočasné atmosférické světlo, ať už v interiéru, nebo venku.

Kombinace krásných zaoblených tvarů a ostrých hran dodává lampě chladný a moderní vzhled. Stylové stínítko má difuzér, který nejenže skryje zdroj světla, ale také vytvoří měkkou a příjemnou záři. Navzdory své skromné výšce 22 cm působí lampa působivým atmosférickým světlem - ať už ji použijete jako alternativu svíčky na jídelním stole, lákavé světlo na okenním parapetu nebo přenosné řešení pro váš příští piknik.

Přenosnou stolní lampu PC najdete zde a vyberte si z řady barevných kombinací tu, která se vám nejvíce líbí.
<hr><font size="+2">Tibia LED Portable Stolní Lampy from Lucande</font>


Tibia LED Portable Stolní Lampy from Lucande

Tibia LED Portable stolní lampa USB Black od společnosti Lucande má jednoduchý a elegantní design s dokonalou funkčností, díky které se skvěle hodí do kanceláře. Minimalistická stolní lampa čerpá inspiraci z tradice skandinávského designu a má estetický design, který se bez problémů hodí do většiny stylů interiéru. Ploché stínidlo je opatřeno difuzérem, který vyzařuje příjemné neoslňující stmívací světlo, které je rovnoměrně rozptýleno v místnosti. Lampa Tibia má také integrovanou funkci dotykového stmívání, takže můžete podle potřeby přepínat mezi soustředěným a klidnějším světlem. Tibia je navíc přenosné provedení, které můžete nabíjet pomocí kabelu USB, takže jediné, na co musíte myslet z hlediska umístění, je, kde přesně potřebujete dobré a měkké světlo.  
<hr><font size="+2">Bateriová stolní lampa Crystal od společnosti Kartell</font>


Bateriová stolní lampa Crystal od společnosti Kartell

Tato jedinečná malá stolní lampa od společnosti Kartell je 100% přenosná, takže si ji můžete vzít kamkoli s sebou. Stačí ji nezapomenout nabít - na plné nabití vydrží pracovat až 8 hodin - a vzít si ji na balkon, na piknik při měsíčku na pláži, na procházku do lesa, na kempování nebo kamkoli jinam.  

Baterie funguje stejně dobře - a vypadá stejně dobře - i v interiéru, takže je ještě užitečnější!  Lampa je k dispozici v široké škále barev, takže si vybere každý - zakoupit ji můžete zde.
<hr><font size="+2">FollowMe od společnosti Marset</font>


FollowMe od společnosti Marset

Nádherná lampa FollowMe od společnosti Marset je praktická lampa, kterou můžete mít snadno po ruce. Tato stolní lampa se nabíjí přes USB a při plném výkonu vydrží svítit pět hodin. Je vybavena třístupňovým stmívačem, od jemného náladového osvětlení až po silné, ale stále pohodlné osvětlení plnou silou.  
<hr><font size="+2">Carrie od společnosti Menu</font>


Carrie od společnosti Menu

Carrie je rafinovaná a moderní lampa, ideální pro lidi na cestách. Její design ztělesňuje dánský koncept "hygge" - útulnost, pospolitost a spokojenost. Je stylová, aniž by byla okázalá, a příjemně osvětlí večer na terase s rodinou a přáteli. Carrie se dobíjí přes USB a jedno nabití zajistí až 5 hodin osvětlení - ideální pro večer na terase.

Svou novou Carrie si můžete pořídit přímo zde
<hr><font size="+2">Bon Jour Unplugged od společnosti Flos</font>


Bon Jour Unplugged od společnosti Flos

Tato vynikající stolní lampa od společnosti Flos se jistě stane vaším novým společníkem na cestách. Baterie Bon Jour, kterou lze dobíjet přes USB, vám umožní udělat dlouhé letní večery na terase ještě báječnějšími. Baterie dokáže lampu napájet až šest hodin a k dispozici jsou čtyři různá nastavení jasu světla směřujícího dolů.  

Jednou z nejzajímavějších vlastností lampy Bon Jour je skutečnost, že si její vzhled můžete vytvořit téměř sami - můžete si vybrat z řady barev stínidla i barvy horní části.  
<hr><font size="+2">Ginger 20M od společnosti Marset</font>


Ginger 20M od společnosti Marset

Stolní lampa Ginger 20M od společnosti Marset je fantastickým řešením osvětlení a toto přenosné svítidlo se velmi snadno používá. Je vybaveno dobíjecí baterií, takže si ho můžete vzít s sebou, když jste na cestách. Na kabely musíte myslet pouze tehdy, když je třeba svítidlo Ginger dobít. Jak osvobozující!  

Osvoboďte se od kabelů s novým svítidlem Ginger 20M zde.
<hr><font size="+2">May Day od společnosti Flos</font>


May Day od společnosti Flos

May Day od společnosti Flos je skutečná pracovní lampa s jednoduchým, robustním a nádherným vzhledem. Je navržena tak, aby fungovala v mnoha různých situacích, takže je ideální pro večerní posezení venku. (Jen si ji nezapomeňte vzít s sebou zpátky dovnitř, protože není voděodolná).    

Je vybaven dlouhým kabelem, takže jej lze snadno používat na terase, na zahradě nebo v garáži.  

May Day najdete zde.


Přenosná lampa je společníkem pro vaše dobrodružství a my doufáme, že jste našli takovou, která se vám zalíbí! Pokud chcete vidět další lampy To Go, můžete si prohlédnout naši celou kolekci zde!